Nożyce do cięcia prętów

2009-08-13 14:06
Nożyce do cięcia prętów
Autor: Stanley

Nożyce posiadają mimośrodową regulację szczęk, co pozwala dokładnie wyregulować ich położenie. Dzięki temu narzędzie sprawdza się zarówno przy przecinaniu siatki, prętów, a także rozcinaniu łańcuchów i kłódek.

Stanley rozszerzył swoją ofertę o model nożyc do prętów (długość 600 mm). Ich szczęki umożliwiają cięcie prętów o średnicy do 14 mm. Wykuto je ze stali chromowo-molibdenowej. Nożyce posiadają rurowe rękojeści, dzięki czemu są lżejsze i poręczniejsze. Aby zapewnić wyższy komfort pracy oraz ułatwić cięcie przy dużym nacisku, uchwyty wykonano z tworzywa zapobiegającego ślizganiu się dłoni.

Nożyce posiadają mimośrodową regulację szczęk, co pozwala dokładnie wyregulować ich położenie. Dzięki temu narzędzie sprawdza się zarówno przy przecinaniu siatki, prętów, a także rozcinaniu łańcuchów i kłódek, do których zostały zgubione klucze. W zależności od rozmiaru szczęk maksymalna średnica ciętego materiału waha się od 3 do 14 milimetrów.

W sprzedaży dostępne są również wymienne szczęki do nożyc, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji narzędzia w długim okresie.

Nożyce do cięcia prętów
Autor: Stanley
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej