Najnowsza wiązarka marki MAX na budowie najwyższego budynku w UE

2019-12-31 11:47 Materiał sponsorowany
Varso Tower
Autor: Max Europe W Warszawie powstaje najwyższy budynek w UE (230 m + 80-metrowy maszt) - Varso Tower. Wieżowiec Varso Tower został zaprojektowany przez międzynarodową pracownię architektoniczną Foster + Partners. Wieżowiec ma być ukończony w 2020

Jeden z największych generalnych wykonawców w Polsce realizuje na terenie Warszawy projekt budowy najwyższego budynku w Unii Europejskiej. Kilkadziesiąt wiązarek najnowszej generacji RB441T Twintier codziennie wspiera zespół 150 zbrojarzy, którzy dzięki technologii MAXa są w stanie wykonać prace zbrojarskie w wyznaczonym terminie.

Wiązarka do zbrojeń Twintier

Użytkownicy wiązarki do zbrojeń Twintier cenią narzędzie za niezawodność oraz możliwość wygodnej i nieprzerwanej pracy w każdych warunkach. Wiązarka jest łatwa w obsłudze, nie wymaga specjalnych kwalifikacji. Wystarczy nacisnąć spust, a narzędzie fachowo wiąże drut wokół skrzyżowań prętów zbrojeniowych w ciągu zaledwie 0,7 sekund.

wiązarka do zbrojeń
Autor: Max Europe Wiązarka do zbrojeń (model RB441T) ma lekki i kompaktowy korpus. Może być używana praktycznie przez każdego - nie wymaga ani szczególnej siły chwytu ani specjalnych umiejętności
Warto wiedzieć

W 1993 r. w Japonii firma MAX opracowała pierwsze na świecie narzędzie do wiązania prętów zbrojeniowych MAX REBAR TIER RB260. Dwa lata później wiązarka trafiła na rynki w Europie, Azji oraz USA. Od tego czasu dzięki zebranemu doświadczeniu Max poprawił funkcjonalność oraz jakość narzędzia. W 2018 wprowadzono już ósmą generację wiązarki REBAR-TIER o nazwie RB441T TWINTIER.

zbrojenie
Autor: Max Europe Wiązarka TWINTIER została zaprojektowana pod kątem dużej wytrzymałości, aby sprostać warunkom panującym na placach budowy. Pojedyncze wiązanie powstaje w zaledwie w 0,7 sekundy

Wiązarka do zbrojenia wyposażona jest w nowy mechanizm, który podaje dwa druty jednocześnie. Co to oznacza? Zdecydowaną oszczędność czasu poprzez pojedynczy splot a nie potrójny, jak w konwencjonalnym modelu (narzędzie pracuje 30% szybciej a siła wiązania jest większa). Im szybsze wiązanie prętów zbrojeniowych, tym większa wydajność pracy, co przekłada się także na jej koszty.

Na rynku znaleźć można wiązarki innych producentów, pracujące tylko drutem 0,8 mm i wykonujące potrójny (wolniejszy) splot. Zdaniem wielu użytkowników narzędzia, które nie są produkowane w Japonii świetnie sprawdzają się w segmencie DIY (do użytku domowego). Tę opinię podzielają zbrojarze także w Polsce.

Narzędzia linii RE-bar Tier: RB441T, RB398, RB218, RB518, przeznaczone są dla najbardziej wymagających, profesjonalnych użytkowników branży budowlanej.

wiązarki do zbrojeń
Autor: Max Europe Narzędzia linii RE-bar Tier - narzędzia dla profesjonalistów

Wiązarka TWINTIER wyposażona jest w mechanizm do ściągania drutu, aby go dokręcić. Funkcja pull-back optymalizuje jego długość, aby dopasować się do średnic prętów zbrojeniowych, co pozwala zaoszczędzić jego zużycie. Oznacza to również, że wiązania TWINTIER są o 50% mocniejsze w porównaniu z wiązaniami otrzymywanymi wiązarkami poprzedniej generacji. Teraz można wiązać w miejscach, w których wcześniej nie było to możliwe z uwagi na niewystarczającą siłę wiązania.

Profesjonalna i bezpłatna prezentacja - umów się!

Więcej informacji o wiązarce TWINTIER www.twintier.global/pl/

wiązarka do zbrojeń max
Autor: Max Europe Wiązarka RB441T jest wyposażona w bardzo twarde koła zębate i silnik bezszczotkowy. Korpus wykonano z włókna szklanego
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej