Multimetr cyfrowy Fluke do pomiarów elektrycznych w strefach o podwyższonych standardach bezpieczeństwa

2012-05-29 8:00
multimetr fluke
Autor: brak danych

Multimetr cyfrowy Fluke 28 II Ex umożliwi wykonanie bezpiecznych pomiarów elektrycznych w przepompowniach gazu czy miejscach, gdzie może dojść do kontaktu z materiałami latwopalnymi i wybuchowymi. Multimetr jest urządzeniem iskrobezpiecznym.

Fluke 28 II Ex jest cyfrowym multimetrem przeznaczonym do pracy w miejscach, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z łatwopalnym gazem, ropą naftową, środkami farmaceutycznymi lub substancjami chemicznymi czy wybuchowymi. Multimetrem można wykonywać pomiary elektryczne w strefie 1 i 2 grupy IIC (gaz) oraz strefach 21 i 22 grupy IIIC (pył). Multimetr Fluke 28 Ex II ma certyfikat zgodności z dyrektywą ATEX (możliwość pracy w strefach zagrożonych wybuchem).

Ma bardzo wytrzymałą obudowę, odporną na pył (stopień IP67) i wodoodporną (zgodnie ze standardem IEC60529). Dodatkowo urządzenie wytrzyma upadek z wysokości nawet 3 metrów i nie ulegnie uszkodzeniu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej