Młot Skil 1745

2007-05-24 21:04

Młot wyposażony jest w wewnętrzny mechanizm udaru dużej mocy (420 W) i jest przeznaczony do wiercenia otworów o średnicy 16 mm. Obracany o 360 stopni uchwyt boczny, wraz z ogranicznikiem głębokości, zapewnia wygodną i bezpieczną pracę urządzenia. 

Urządzenie przeznaczone jest dla majsterkowiczów. Młot wyposażony jest w wewnętrzny mechanizm udaru dużej mocy (420 W) i jest przeznaczony do wiercenia otworów o średnicy 16 mm. Obracany o 360 stopni uchwyt boczny, wraz z ogranicznikiem głębokości, zapewnia wygodną i bezpieczną pracę urządzenia. Narzędzie wyposażone zostało także w funkcje zmiennej szybkości pracy, zintegrowaną z wyłącznikiem, oraz system SDS umożliwiający wymianę osprzętu bez korzystania z dodatkowych narzędzi. Model 1745 został także wyposażony w boczny przełącznik, który pozwala na wyłączenie mechanizmu udaru. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie narzędzia do zwykłego wiercenia oraz wkręcania i wykręcania śrub w takich materiałach jak stal, drewno lub ceramika. Do łatwiejszego wkręcania i wykręcania śrub służy przełącznik obrotów, pozwalający na lewo lub prawoskrętną pracę wrzeciona narzędzia. Młot wyposażono w sprzęgło przeciążeniowe zapewniające zabezpieczenie użytkownika i narzędzia, odłączające wiertło od silnika w momencie, gdy zablokuje się ono w materiale.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej