Mobilny system ładowania narzędzi Bosch Wireless Charging

2015-10-15 12:33
mobilny system ładowania elektronarzędzi akumulatorowych
Autor: BOSCH Mobilna ładowarka samochodowa z uchwytem oraz systemem ładowania bezprzewodowego Wireless Charging. Waga: 1, 2 kg; wymiary (dł. x szer. x wys.): 23 x 15 x 37 cm

Bosch usprawnił możliwość ładowania bezprzewodowego elektronarzędzi. Narzędzia akumulatorowe Bosch dla profesjonalistów można teraz przygotować do pracy w trakcie jazdy samochodem poprzez mobilną ładowarkę i uchwyt samochodowy Bosch Wireless Charging.

Elektronarzędzia akumulatorowe Bosch 18 V ładowane w samochodzie

Bosch konsekwentnie rozwija technologię bezprzewodowego ładowania narzędzi akumulatorowych, wykorzystując zalety indukcji w celu integracji ładowania z procesem pracy. Mobilna ładowarka samochodowa systemu Bosch Wireless Charging umożliwia fachowcom ładowanie elektronarzędzi w trakcie jazdy samochodem.
Uchwyt samochodowy Wireless Charging jest dostępny dla 7 wkrętarek akumulatorowych 18 V Bosch, w tym dla wiertarko-wkrętarek, wiertarko-wkrętarek udarowych i kluczy udarowych. Mieści elektronarzędzie wraz z akumulatorem litowo-jonowym 18 V GBA 18 V 2,0 Ah MW-B Professional oraz ładowarkę akumulatorową GAL 1830 W DC. Konstrukcja urządzenia zapewnia narzędziom i ładowarce stabilność podczas jazdy. Uchwyt jest kompatybilny z systemem zabudowy pojazdów specjalistycznych firmy Sortimo. Można ją zamontować zarówno na wysuwanych szynach, jak i na powierzchniach pionowych lub poziomych w pojeździe. Narzędzie jest ładowane napięciem z sieci 12 V. Przetwornica napięcia wchodząca w skład systemu gwarantuje prawidłowy przesył energii do ładowarki. Ładowarkę można też podłączyć do gniazda 220 V.

Uniwersalność zastosowania

Ładowarka Wireless Charging nie ma styków, dzięki czemu jest wytrzymała. Jest również odporna na wodę, pył czy inne zanieczyszczenia. Podobnie jak wszystkie akumulatory, także akumulatory indukcyjne 18 V należą do systemu Flexible Power firmy Bosch – użytkownik może być więc pewien, że będą one pasowały do wszystkich narzędzi i ładowarek w obrębie jednej klasy napięcia.

ładowarka samochodowa do elektronarzędzi
Autor: BOSCH Ładowarka samochodowa Wireless Charging
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej