Mobilny i wielofunkcyjny

2007-05-24 18:44

Stół - Mobile Project Center jest połączeniem warsztatu i wózka narzędziowego. Przeznaczony jest dla osób wykonujących prace budowlane, remontowe, wykończeniowe i monterskie. Szczególnie, jeżeli pracują one poza swoim warsztatem lub siedzibą firmy.

Firma Stanley wprowadza na rynek nowy produkt - stół Mobile Project Center. Zapewnia on przede wszystkim dużą powierzchnię roboczą umieszczoną na optymalnej do pracy wysokości 85 cm.


Blat wytrzymuje ciężar 300 kg i pełni wiele różnych funkcji. Dzięki zintegrowanemu z nim zaciskowi stolarskiemu, można stabilnie zamocować obrabiany przedmiot między częściami stołu. W blacie znajdują się specjalne otwory, w których w czasie przerwy w pracy można odłożyć narzędzia.

O funkcjonalności stołu świadczy również możliwość jego przewożenia. Nie trzeba go nosić, można nim wygodnie dojechać w wyznaczonego miejsca pracy. Stół został wyposażony w wytrzymałe, metalowe nogi i łożyskowane koła. Dzięki temu można nim manewrować zarówno na terenie budowy, jak też wewnątrz budynków, np. na schodach. Nowym rozwiązaniem jest rozszerzenie możliwości zastosowania produktu o funkcję wózka - można nim transportować przedmioty, np. skrzynie narzędziowe, narzędzia czy też materiały budowlane o ciężarze do 100 kg. Wózek ma dodatkowo wysuwane, teleskopowe rękojeści, które ułatwiają przemieszczanie się z wózkiem.

 

 

Stół dostosowano do potrzeb transportu i przechowywania. Po złożeniu jest płaski i zajmuje niewiele miejsca.
Produkt oferowany jest również w wersji uproszczonej, która różni się tym, że nie ma funkcji wózka.

Dane techniczne:
- wymiary powierzchni roboczej [cm]: 58x50 
- materiał blatu: tworzywo ABS
- materiał ramy: aluminium
- dopuszczalne obciążenie [kg]: stół 300, wózek 100

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej