Mobilny i wielofunkcyjny

2007-05-24 18:44

Stół - Mobile Project Center jest połączeniem warsztatu i wózka narzędziowego. Przeznaczony jest dla osób wykonujących prace budowlane, remontowe, wykończeniowe i monterskie. Szczególnie, jeżeli pracują one poza swoim warsztatem lub siedzibą firmy.

Firma Stanley wprowadza na rynek nowy produkt - stół Mobile Project Center. Zapewnia on przede wszystkim dużą powierzchnię roboczą umieszczoną na optymalnej do pracy wysokości 85 cm.


Blat wytrzymuje ciężar 300 kg i pełni wiele różnych funkcji. Dzięki zintegrowanemu z nim zaciskowi stolarskiemu, można stabilnie zamocować obrabiany przedmiot między częściami stołu. W blacie znajdują się specjalne otwory, w których w czasie przerwy w pracy można odłożyć narzędzia.

O funkcjonalności stołu świadczy również możliwość jego przewożenia. Nie trzeba go nosić, można nim wygodnie dojechać w wyznaczonego miejsca pracy. Stół został wyposażony w wytrzymałe, metalowe nogi i łożyskowane koła. Dzięki temu można nim manewrować zarówno na terenie budowy, jak też wewnątrz budynków, np. na schodach. Nowym rozwiązaniem jest rozszerzenie możliwości zastosowania produktu o funkcję wózka - można nim transportować przedmioty, np. skrzynie narzędziowe, narzędzia czy też materiały budowlane o ciężarze do 100 kg. Wózek ma dodatkowo wysuwane, teleskopowe rękojeści, które ułatwiają przemieszczanie się z wózkiem.

 

 

Stół dostosowano do potrzeb transportu i przechowywania. Po złożeniu jest płaski i zajmuje niewiele miejsca.
Produkt oferowany jest również w wersji uproszczonej, która różni się tym, że nie ma funkcji wózka.

Dane techniczne:
- wymiary powierzchni roboczej [cm]: 58x50 
- materiał blatu: tworzywo ABS
- materiał ramy: aluminium
- dopuszczalne obciążenie [kg]: stół 300, wózek 100

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej