Mniej drgań

2009-05-04 12:07
Mniej drgań
Autor: BOSCH

W ofercie Boscha znajduje się młot udarowo-obrotowy GBH 3-28 DFR Professional. W porównaniu do innych 3-kg młotów nowe urządzenie charakteryzuje się dużą wydajnością i niskim poziomem drgań.

Młot Boscha oferuje o 20% wyższą wydajność dłutowania wśród młotów tej klasy i bardzo duże tempo wiercenia. Równocześnie urządzenie odznacza się o 20% niższym poziomem drgań niż porównywalne produkty na rynku. Dzięki systemowi tłumienia drgań Vibration Control GBH 3-28 DFR gwarantuje bardziej komfortową i mniej szkodliwą dla zdrowia pracę. Młot wyposażony jest w system szybkiej wymiany narzędzi SDS-plus oraz walizkę narzędziową.

To narzędzie do szybkich wierceń oraz podkuwania przeznaczone jest zarówno dla rzemieślników budowlanych zatrudnionych np. w budownictwie naziemnym, jak również elektryków czy monterów instalacji sanitarnych i grzewczych. Idealnym obszarem zastosowań młota GBH 3-28 DFR Professional są np. prace związane z dłutowaniem, skuwaniem płytek oraz wiercenie otworów pod kotwy i kołki o średnicach od 10 do 16 mm. Wymienny uchwyt wiertarski umożliwia szybką zmianę funkcji pomiędzy wierceniem z udarem w betonie, a wierceniem bez udaru w drewnie.

Urządzenie ma konstrukcję w układzie „L”, która zapewnia młotowi równomierny rozkład ciężaru i optymalne wyważenie. Dzięki temu możliwe jest komfortowe wykonanie zadań, które wymagają trzymania urządzenia w górze, oraz praca w miejscach trudno dostępnych.

Funkcja blokady obrotów pozwala na wydajne dłutowanie. Użytkownicy nowego młota docenią również kulowe mocowanie przewodu zasilającego, które przedłuża żywotność urządzenia, jak również obrotowy szczotkotrzymacz, który oferuje stałą moc przy obrotach narzędzia w prawo i w lewo.

Mniej drgań
Autor: BOSCH
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej