Młotek ciesielski: obróbka drewna

2010-12-16 8:26
Młotek ciesielski: obróbka drewna
Autor: Stanley

Nowa linia młotków Stanley FatMax Xtreme AntiVibe to propozycja przeznaczona dla osób zajmujących się obróbką drewna.

Precyzyjnie wyważona, jednobryłowa metalowa konstrukcja narzędzia, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i eliminuje ryzyko jego uszkodzenia. Wbijanie gwoździ młotkiem, ułatwia zastosowany w obuchu magnetyczny chwytak gwoździ. W zależności od potrzeb, w ofercie dostępne są młotki z prostym lub  zakrzywionym pazurem, które pozwalają na łatwe wyciąganie gwoździ bądź podważanie elementów podczas prac rozbiórkowych. Gamę nowych narzędzi uzupełnia młotek z moletowanym obuchem, zwiększający precyzję wbijania gwoździ.

Zobacz także: Narzędzia budowlane

W młotku FatMax Xtreme AntiVibe zastosowano opatentowany przez firmę Stanley kamertonowy system tłumienia drgań, który skutecznie redukuje wibracje powstałe w wyniku uderzania nim o materiał. Dzięki temu nawet długa praca z wykorzystaniem narzędzia nie jest uciążliwa. Jednocześnie zminimalizowane jest ryzyko odniesienia kontuzji nadgarstka. W celu poprawienia ergonomii pracy producent zastosował bimateriałową rękojeść typu „Soft Grip”, która idealnie pasuje do kształtu dłoni użytkownika. Dodatkowo komfort i bezpieczeństwo pracy wzmacnia jej antypoślizgowa struktura.
Młotek FatMax Xtreme AntiVibe oferowany jest w 4 wariantach wagowych. W zależności od potrzeb, użytkownik może wybrać narzędzie o wadze od 450 g do 800 g.
Cena: 120 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej