Młot udarowy M18 FUEL™ SDS-Max Combination

2016-08-17 11:38
młot udarowy Milwaukee
Autor: Milwaukee M18 FUEL™ SDS-Max Combination Hammer

Dzięki technologii Milwaukee® M18 FUEL™ młot udarowy M18 FUEL™ SDS-Max Combination Hammer zapewnia wydajność potrzebną dla wymagających zastosowań SDS-Max, włączając suche odwierty rdzeniowe i średniej wydajności kruszenie, zarówno w blokach z betonu, jak i betonu zbrojonego.

Waga nowego elektronarzędzia Milwaukee, młota wiercąco-burzącego, wynosi 5 kg. To w połączeniu z nowym zasileniem M18™ REDLITHIUM-ION™ HIGH DEMAND™ 9,0 Ah daje możliwość wiercenia betonu wiertłami do 40 mm, przy prędkościach do 450 obr./min. Siła uderzenia wynosi 6,1 J, a skok udaru do 3000 na minutę.
M18 FUEL™ jest opracowany dla najbardziej wymagających zadań na placach budów. Wszystkie elektronarzędzia Milwaukee® M18 FUEL™ charakteryzują się trzema kluczowymi  innowacjami: POWERSTATE™ -  silniki bezszczotkowe, REDLITHIUM-ION™ zestaw akumulatorów i REDLINK PLUS™ inteligentne oprogramowanie i sprzęt, który dostarcza energię, wydłuża czas pracy i wytrzymałość narzędzi w miejscu pracy. Narzędzia Milwaukee M18 FUEL™ są najmocniejszymi bezprzewodowymi narzędziami 18V w swojej klasie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej