Miniszlifierka z cyfrowym wyświetlaczem

2007-08-21 18:53

Nieodrwracalnym już chyba trendem w tworzeniu narzędzi dla profesjonalistów jest ich miniurtaryzacja przy jednoczesnym rozszeżaniu zakresu pracy. Wygodna w użyciu szlifierka z ponad 200 końcówkami roboczym i elektronicznym panelem powinna trafić w oczekiwania użytkowników.   

Uniwersalna miniszlifierka marki GRAPHITE o symbolu 59G018.

Zastosowanie:
Miniszlifierka używana jest do prac renowacyjnych, modelarskich lub dekoratorskich. Współpracuje z wieloma końcówkami umożliwiającymi np. szlifowanie, czyszczenie, wycinanie lub wiercenie w drewnie, stali i wielu innych tworzywach. Może być wykorzystywana do ostrzenia nożyc, noży kuchennych czy narzędzi ogrodowych.

Miniszlifierka ma funkcję wyświetlania aktualnej prędkości obrotowej wrzeciona (dostępną do tej pory jedynie w dużo droższych modelach). Widoczna na niewielkim, ciekłokrystalicznym wyświetlaczu informacja ułatwia właściwe dobranie tego parametru stosownie do rodzaju wykonywanego zadania. Przy minimalnej prędkości - czyści delikatne i kruche przedmioty (bez obawy, że się zniszczą), a z dużą prędkością - skutecznie usuwa rdzę. Również wywierci otwór w twardym drewnie. Odpowiednie ustawienie tego parametru ma również duże znaczenie przy obróbce materiałów wrażliwych na ciepło wydzielane podczas tarcia (m.in. tworzyw sztucznych, niektórych metali).

W wyposażeniu miniszlifierki znajduje się 216 końcówek o różnorodnym zastosowaniu, wygodna walizka transportowa, uchwyt (do szybkiego montażu końcówek) i ułatwiający pracę giętki wałek (pozwalający pracować bez konieczności trzymania całego narzędzia w ręku). Dodatkowe akcesoria do miniszlifierki to, np. zestaw zawierający 300 szt. różnych końcówek.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej