Miniszlifierka z cyfrowym wyświetlaczem

2007-08-21 18:53

Nieodrwracalnym już chyba trendem w tworzeniu narzędzi dla profesjonalistów jest ich miniurtaryzacja przy jednoczesnym rozszeżaniu zakresu pracy. Wygodna w użyciu szlifierka z ponad 200 końcówkami roboczym i elektronicznym panelem powinna trafić w oczekiwania użytkowników.   

Uniwersalna miniszlifierka marki GRAPHITE o symbolu 59G018.

Zastosowanie:
Miniszlifierka używana jest do prac renowacyjnych, modelarskich lub dekoratorskich. Współpracuje z wieloma końcówkami umożliwiającymi np. szlifowanie, czyszczenie, wycinanie lub wiercenie w drewnie, stali i wielu innych tworzywach. Może być wykorzystywana do ostrzenia nożyc, noży kuchennych czy narzędzi ogrodowych.

Miniszlifierka ma funkcję wyświetlania aktualnej prędkości obrotowej wrzeciona (dostępną do tej pory jedynie w dużo droższych modelach). Widoczna na niewielkim, ciekłokrystalicznym wyświetlaczu informacja ułatwia właściwe dobranie tego parametru stosownie do rodzaju wykonywanego zadania. Przy minimalnej prędkości - czyści delikatne i kruche przedmioty (bez obawy, że się zniszczą), a z dużą prędkością - skutecznie usuwa rdzę. Również wywierci otwór w twardym drewnie. Odpowiednie ustawienie tego parametru ma również duże znaczenie przy obróbce materiałów wrażliwych na ciepło wydzielane podczas tarcia (m.in. tworzyw sztucznych, niektórych metali).

W wyposażeniu miniszlifierki znajduje się 216 końcówek o różnorodnym zastosowaniu, wygodna walizka transportowa, uchwyt (do szybkiego montażu końcówek) i ułatwiający pracę giętki wałek (pozwalający pracować bez konieczności trzymania całego narzędzia w ręku). Dodatkowe akcesoria do miniszlifierki to, np. zestaw zawierający 300 szt. różnych końcówek.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej