Mieszalnik do zaprawy, tynku i farby

2008-01-21 10:54

Mieszalnik 1610 przeznaczony jest do szybkiego mieszania substancji budowlanych i dekoratorskich, takich jak zaprawy murarskie, tynki i farby. Uchwyt typu D-grip z tyłu urządzenia oraz uchwyt dodatkowy, umożliwiają wygodne i bezpieczne trzymanie narzędzia w pozycji roboczej.

Obudowa urządzenia w części przedniej wykonana jest z aluminium, co zapewnia wytrzymałość i ochronę w trudnych warunkach pracy. Przekładnia, zapewnia maksymalną wydajność przeniesienia momentu obrotowego (moc silnika 1000 W). Przewód zasilający pokryty gumą, chroni przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Istnieje możliwość dostosowania tempa pracy do różnego typu mieszanych substancji. Przy pomocy włącznika można dobrać odpowiednią prędkość np. niewielką do gęstych materiałów, takich jak zaprawa murarska i cement, a dużą do rzadszych cieczy, takich jak farby.
Zintegrowany stojak ułatwia odstawienie narzędzia podczas przerw. Mieszalnik został wyposażony w uchwyt narzędziowy M14, który zapewnia łatwą wymianę osprzętu.

 

parametry techniczne
pobór mocy 1000 W
uchwyt narzędziowy M14
głowica metal
włącznik regulacji prędkości
maks. wydajność mieszania 30 kg
prędkość bez obciążenia 0-1050 obr./min.
prędkość znamionowa przy obciążeniu 680 obr./min.
ciężar 3,1 kg

 

 

 

Urządzenie dostępne jest z mieszadłem uniwersalnym. Dwa inne mieszadła dostępne opcjonalnie, przeznaczone są do zastosowań w różnego typu substancjach, takich jak ciecze i materiały włókniste, typu farba czy gotowe zaprawy.

Producentem mieszalnika 1610 marki Skil jest Bosch.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej