Mieszalnik dla pragmatycznych profesjonalistów

2008-10-31 15:04

Dwa biegi i pokrętło do płynnej regulacji prędkości obrotowej służą kontroli procesu mieszania. Urządzenie jest wytrzymałe i ławe w obsłudze, umożliwia szybkie mieszanie wszelkiego rodzaju substancji, np. zapraw murarskich, mas tynkarskich, farb i klejów.

Linia profesjonalnych narzędzi Skil Masters została poszerzona o mieszalnik - model 1620. Urządzenie ma wysoki moment obrotowy, co sprawdza się w mieszaniu gęstych materiałów, np. zaprawy murarskiej i cementu. Natomiast duża prędkość obrotowa to odpowiednie rozwiązanie przy mieszaniu substancji rzadszych, np. farb lub klejów. Na wydajność pracy ma wpływ również moc silnika, która wynosi 1300 W oraz solidna konstrukcja z wytrzymałą przekładnią.
Dwie duże rękojeści z miękką okładziną Softgrip zapewniają podparcie podczas pracy, co wpływa na komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Włącznik z blokadą umożliwia ciągłą pracę. Model 1620 wyposażony jest w standardowy system montażu M14 oraz w system przeniesienia napędu.
Urządzenie ma kabel sieciowy długości 4 m, który zapewnia użytkownikom dużą swobodę ruchu podczas pracy. W wyposażeniu standardowym znajduje się również uniwersalne mieszadło o średnicy 135 mm.

Mieszalnik jest dostarczany wraz z płócienną torbą, która umożliwia przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy.

dane technczne
moc silnika [W] 1300
uchwyt narzędziowy M14
maks. wydajność mieszalnika [kg] 50
prędkość bez obciążenia [obr./min] 150-450/250-700
prędkość znamionowa przy obciążeniu [obr./min] 150-300/250-480
maks. moment obrotowy [Nm] 75
maks. średnica mieszadła [mm] 140
masa urządzenia [kg] 4,3

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej