Mieszalnik dla pragmatycznych profesjonalistów

2008-10-31 15:04

Dwa biegi i pokrętło do płynnej regulacji prędkości obrotowej służą kontroli procesu mieszania. Urządzenie jest wytrzymałe i ławe w obsłudze, umożliwia szybkie mieszanie wszelkiego rodzaju substancji, np. zapraw murarskich, mas tynkarskich, farb i klejów.

Linia profesjonalnych narzędzi Skil Masters została poszerzona o mieszalnik - model 1620. Urządzenie ma wysoki moment obrotowy, co sprawdza się w mieszaniu gęstych materiałów, np. zaprawy murarskiej i cementu. Natomiast duża prędkość obrotowa to odpowiednie rozwiązanie przy mieszaniu substancji rzadszych, np. farb lub klejów. Na wydajność pracy ma wpływ również moc silnika, która wynosi 1300 W oraz solidna konstrukcja z wytrzymałą przekładnią.
Dwie duże rękojeści z miękką okładziną Softgrip zapewniają podparcie podczas pracy, co wpływa na komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Włącznik z blokadą umożliwia ciągłą pracę. Model 1620 wyposażony jest w standardowy system montażu M14 oraz w system przeniesienia napędu.
Urządzenie ma kabel sieciowy długości 4 m, który zapewnia użytkownikom dużą swobodę ruchu podczas pracy. W wyposażeniu standardowym znajduje się również uniwersalne mieszadło o średnicy 135 mm.

Mieszalnik jest dostarczany wraz z płócienną torbą, która umożliwia przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy.

dane technczne
moc silnika [W] 1300
uchwyt narzędziowy M14
maks. wydajność mieszalnika [kg] 50
prędkość bez obciążenia [obr./min] 150-450/250-700
prędkość znamionowa przy obciążeniu [obr./min] 150-300/250-480
maks. moment obrotowy [Nm] 75
maks. średnica mieszadła [mm] 140
masa urządzenia [kg] 4,3

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej