Lekki młot udarowy

2008-11-07 11:46

Uniwersalne narzędzie do prac budowlanych, remontowych, instalacyjnych i wykończeniowych

Młot udarowy GRAPHITE 58G857 służy do wiercenia, wiercenia z udarem (w twardym podłożu) oraz dłutowania (wykuwania otworów) w tynku lub cegle. Spośród dostępnych na rynku podobnych produktów wyróżniają go zwarta budowa oraz stosunkowo niewielka masa. Młot waży o ok. 2 kg mniej niż inne urządzenia tej klasy. Jego kompaktowy kształt sprawia, że jest poręcznym narzędziem. Dzięki swoim parametrom, sprawdza się przy wykonywaniu prac na dużej wysokości, zwłaszcza przy wierceniu otworów w sufitach albo wysoko na ścianach.

Dane techniczne

silnik prądu zmiennego, komutatorowy moc 720 W, napięcie 230 V, częstotliwość 50 Hz
prędkość obrotowa [obr./min] 1000
częstotliwość udaru [1/min] 4735
uchwyt wiertarski [mm] 26 (z chwytem SDS Plus)
masa [kg] 3

 

Młot spełnia wymagania Dyrektyw UE (CE). Wyrób jest urządzeniem z izolacją klasy II.


Młot udarowy GRAPHITE 58G857

Wszyscy użytkownicy elektronarzędzi Graphite są objęci serwisem door-to-door, dzięki któremu naprawa uszkodzonego urządzenia jest prosta i niekłopotliwa. Wystarczy zgłosić reklamację i w ciągu 24 godzin narzędzie będzie od użytkownika odebrane, naprawione i dostarczone z powrotem (wszystko w czasie nie dłuższym niż 7 dni).

październik 2008 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej