Kompaktowa bezszczotkawa zaciskarka M18 Fuel

2015-09-10 15:38
zaciskarka akumulatorowa do instalacji
Autor: brak danych

To wygodne i bezpieczne w użytkowaniu elektrohydrauliczne narzędzie Milwaukee przeznaczone jest do wykonywania trwałych i szczelnych połączeń zaciskowych różnego typu instalacji. Zaciskarka wyposażona jest w silnik bezszczotkowy i zasilana 18-woltowym akumulatorem Li-Ion pojemności 2 Ah. Elektronarzędzie przystosowane jest do łączenia rur miedzianych średnicy do 108 mm i rur kompozytowych średnicy do 110 mm.

Narzędzie Milwaukee zasilane jest akumulatorem technologii REDLITHIUM-ION™, który charakteryzuje się dużą trwałością i wydajnością oraz zachowaniem mocy nominalnej. System elektroniki Milwaukee REDLINK chroni baterie przed przeciążeniem oraz nadmiernym rozładowaniem. Co ważne, zapewnia też komunikację elektronarzędzia z akumulatorem - w przypadku niedostatecznej ilości energii w baterii, zaciskanie jest blokowane. Ta przydatna funkcja chroni przed wykonaniem niepełnego zacisku przy rozładowanym akumulatorze. Dodatkowo, wskaźnik siły nacisku zapewnia wizualne potwierdzenie jakości połączenia. Zaawansowana elektronika FORCE LOGIC™ zlicza cykle pracy i informuje użytkownika o konieczności kalibracji narzędzia.
Zaciskarkę wyposażono w uniwersalny uchwyt wymiennych szczęk, które dają możliwość zaprasowywania najpopularniejszych na rynku złączek.

Wyposażenie urządzenia: dwa akumulatory 2.0 Ah REDLITHIUM-ION™, ładowarka, walizka.

zaciskarka Milwaukee
Autor: TECHTRONIC INDUSTRIES (TTI) Zaciskarka akumulatorowa Milwaukee M18
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej