Kieszenie narzędziowe i wszystko pod ręką

2007-09-26 14:13

Wszelkie prace dekarskie oraz prace wykonywane na wysokościach związane są z koniecznością korzystania z różnych narzędzi. Wygoda i ergonomia wymagają, aby mieć je zawsze blisko, a bezpieczeństwo - i nie zajmować nimi dłoni przez cały czas. W takich sytuacjach bardzo dobrym rozwiązaniem są kieszenie narzędziowe.

Kieszenie narzędziowe Stanley z linii FatMax XL to nowe produkty dla profesjonalistów. Przymocowane do paska spodni zapewnią, wygodny dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych narzędzi. Kieszenie wykonane są ze skóry, a dzięki sztywnej konstrukcji, wzmacnionej dodatkowo metalowymi nitami i podwójnymi szwami, są trwałe i odporne zarówno na warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Miękkie podbicie kieszeni powoduje, że są wygodne i chronią pracownika przed otarciami.

Kieszenie mają dużo przegród do umieszczenia narzędzi, w tym głębokie na długie narzędzia. W zależności od charakteru wykonywanych przez użytkownika prac, wyposażono je m.in. w zawieszki na młotki lub specjalne kieszenie na wkrętaki.

Dostępne są cztery rodzaje kieszeni:

  • pojedyńcza,
  • podwójna,
  • pojedyńcza długa, 
  • podwójna długa.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej