Kieszenie narzędziowe i wszystko pod ręką

2007-09-26 14:13

Wszelkie prace dekarskie oraz prace wykonywane na wysokościach związane są z koniecznością korzystania z różnych narzędzi. Wygoda i ergonomia wymagają, aby mieć je zawsze blisko, a bezpieczeństwo - i nie zajmować nimi dłoni przez cały czas. W takich sytuacjach bardzo dobrym rozwiązaniem są kieszenie narzędziowe.

Kieszenie narzędziowe Stanley z linii FatMax XL to nowe produkty dla profesjonalistów. Przymocowane do paska spodni zapewnią, wygodny dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych narzędzi. Kieszenie wykonane są ze skóry, a dzięki sztywnej konstrukcji, wzmacnionej dodatkowo metalowymi nitami i podwójnymi szwami, są trwałe i odporne zarówno na warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Miękkie podbicie kieszeni powoduje, że są wygodne i chronią pracownika przed otarciami.

Kieszenie mają dużo przegród do umieszczenia narzędzi, w tym głębokie na długie narzędzia. W zależności od charakteru wykonywanych przez użytkownika prac, wyposażono je m.in. w zawieszki na młotki lub specjalne kieszenie na wkrętaki.

Dostępne są cztery rodzaje kieszeni:

  • pojedyńcza,
  • podwójna,
  • pojedyńcza długa, 
  • podwójna długa.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej