Kazam Life R5 – telefon komórkowy o wysokiej wytrzymałości

2014-08-26 23:02
Telefon Kazam Life R5
Autor: Kazam Wytrzymały i solidny telefon dla osób pracujących w trudnych warunkach zewnętrznych

Kazam Life R5 – solidny i wytrzymały telefon wprowadzony na polski rynek przez brytyjską markę telefonów komórkowych i smartfonów, przeznaczony dla osób uprawiających sporty ekstremalne lub używających telefonu w trudnych warunkach zewnętrznych, na przykład na budowie. Oferowany model jest trwały, odporny na brud, kurz, uszkodzenia i wodę.

Wytrzymałość i funkcjonalność telefonu

Obudowa telefonu Kazam Life R5 jest wodoszczelna (do 30 min na głębokości 1m), a także odporna na zanieczyszczenia. Telefon ma 2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x320, który pokryty jest powłoką odporną na zarysowania. Ponadto produkt charakteryzuje się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi – wytrzymałość na upadek z wysokości 2 metrów oraz na nacisk do 1,5 tony. Zastosowanie materiałów antypoślizgowych w obudowie pozwala na bezpieczne korzystanie z telefonu mokrrymi rękoma lub przez rękawiczki. Dodatkową korzyścią jest możliwość redukcji szumów i ustawienia odgłosów w tle podczas rozmowy, co pozwala na komfortowe korzystanie z telefonu podczas pracy w głośnym otoczeniu, a także ukrycie miejsca, w którym się przebywa.

Wyposażenie telefonu

W model telefonu Life R5 wbudowana została latarka oraz aparat główny 2 MPix z możliwością wykonywania zdjęć i rejestrowania nagrań wideo. Produkt wyposażony jest również w uproszczoną wersję czytnika e-booków, pozwalającą na przegląd materiałów przydatnych podczas pracy, a jako dodatek w zestawie znajduje się kompas, który można przypiąć do telefonu. Zaletą modelu oferowanego przez markę Kazam jest bateria o pojemności 2500 mAh, która zapewnia długi czas pracy telefonu bez konieczności dodatkowego zasilania (nawet do 2 miesięcy).

Orientacyjna cena detaliczna: 299 zł

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej