Kątem dla klienta

2007-05-28 17:45

Wiertarka kątowa KINZO 25C04 jest przeznaczona do prac w wąskich i trudno dostępnych miejscach. Narzędzie sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie można dostać się dużą, pełnowymiarową wiertarką lub wkrętarką.

Smukły kształt i niewielkie wymiary umożliwiają wiercenie otworów w miejscach, w których nie jest to możliwe przy użyciu urządzenia o normalnych wymiarach.
Wiertarka jest bezudarowa, wyposażona w silnik o mocy 380 W, ma dwa biegi - w prawo i lewo. Rozstaw główki wynosi maksymalnie 10 mm.
Rękojeść wiertarki powleczono miękką gumą, co podnosi komfort pracy. Urządzenie jest także wyposażone w przycisk regulacji prędkości, którym można w zależności od potrzeb zwiększać lub zmniejszać tempo pracy.
Wiertarka kątowa służy nie tylko do wykonywania otworów; biegi w prawo i lewo umożliwiają także wkręcanie i wykręcanie śrub.

 

Dane techniczne

Napięcie

230 V

Silnik

380 W

Obroty

0-1500/1min

Rozstaw główki (wiertła)

od 1,5 do 10 mm

2 biegi

w prawo i lewo

Funkcje

wiercenie otworów / wkręcanie/ wykręcanie

 

miękka rękojeść

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej