Kamera termowizyjna Fluke Ti450 FC z systemem regulacji ostrości MultiSharp Focus

2016-04-04 13:12
Kamera termowizyjna Fluke Ti450 FC
Autor: FLUKE Kamera termowizyjna Fluke Ti450 FC

Kamera termowizyjna Fluke Ti450 FC z funkcją MultiSharp™ Focus, poszerzajaca ofertę kamer profesjonalnych, rejestruje ostre obrazy w całym zasięgu widzenia, co przekłada się na poprawność badania termowizyjnego.

MultiSharp™ Focus to nowa technologia, która umożliwia błyskawiczne wykonanie wielu zdjęć i automatycznie łączy je ze sobą w celu uzyskania jednego zdjęcia (rozdzielczość 640 x 480), na którym wszystkie obiekty widoczne są w najwyższej ostrości. Kamerę do termowizji Fluke Ti450 FC wyposażono również w funkcję SuperResolution (4x więcej pikseli) oraz bezprzewodowe synchronizowanie obrazów z kamery z chmurą, do których można dołączyć pomiary lub przebiegi pracy.
Opracowana przez firmę Fluke funkcja autofokusu LaserSharp® korzysta z wbudowanego dalmierza laserowego do precyzyjnego określania odległości od wskazanego celu. Ta wartość jest wyświetlana na przyrządzie.
Istnieje możliwość bezprzewodowej synchronizacji obrazów bezpośrednio z kamery z systemem Fluke Connect® i przypisywania ich do rejestru zasobów lub konkretnego zlecenia prac.
Kamera do termowizji wyróżnia się także technologią IR-Fusion®, która umożliwia uzyskanie kontekstu poprzez wyświetlanie szczegółów w świetle widzialnym i pomiarów w podczerwieni dzięki dokładnemu połączeniu obrazów lub funkcji obrazu w obrazie.

Pozostałe dane techniczne kamery Fluke Ti450 FC:

  • możliwość nagrywania wideo, transmisji wideo oraz zdalnego sterowania,
  • wymienne obiektywy, które nie wymagają kalibracji,
  • dostępne teleobiektywy 2x i 4x oraz obiektyw szerokokątny,
  • rozdzielczość przestrzenna IFOV: 1,31 mRad,
  • D:S – 753:1,
  • pole widzenia: 24° x 17°,
  • czułość termiczna (NETD):  ≤ 0,05°C at 30°C target temp (50 mK),
  • zakres pomiarowy: -20°C to +1200°C,
  • waga: 1,04 kg.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej