Honeywell Ne-Hon TM 6 - kombinezon ochronny o wysokim stopniu widoczności

2015-12-08 15:20
jednorazowy kombinezon ochronny
Autor: Honeywell Kombinezon ochronny ma elastyczne mankiety w okolicach kostek oraz pętle na kciuki zapobiegające samoczynnemu podciąganiu rękawów. Wzmocniono też część kolanową

Honeywell oferuje kombinezon ochronny jednorazowego użytku o wysokim stopniu widoczności (HV – High Visibility), zabezpieczający m.in. przed środkami chemicznymi. Tego typu odzież robocza polecana jest głównie dla pracowników branży kolejowej, budowlanej, sektora naftowego czy przemysłowego.

Kombinezon chronny Ne-Hon 6 zaprojektowany został do noszenia na ubrania wierzchnie. Kombinezon nie tylko chroni przed zabrudzeniami w trakcie pracy, ale także przed środkami chemicznymi (zgodnie z normą EN 13034:2009, test kabinowy typu 6).
Kombinezon wyróżnia dobra widoczność klasy 3 zgodnie z normą EN20471, osiągnięta dzięki wykorzystaniu w 100% fluorescencyjnego pomarańczowego materiału poliestrowego z odblaskowymi paskami. Jest ponadto trwały, wygodny, uszyty z lekkiego, przewiewnego oraz wodoodpornego materiału. Wyposażony w elastyczne mankiety w okolicach kostek oraz pętle na kciuki zapobiegające samoczynnemu podciąganiu rękawów. Dostępny w rozmiarach od S do XXXL.

Kombinezon jest jednorazowego użytku. Ponieważ nie zajmuje dużo miejsca, można go również nosić przy sobie w razie konieczności użycia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej