Honeywell Ne-Hon TM 6 - kombinezon ochronny o wysokim stopniu widoczności

2015-12-08 15:20
jednorazowy kombinezon ochronny
Autor: Honeywell Kombinezon ochronny ma elastyczne mankiety w okolicach kostek oraz pętle na kciuki zapobiegające samoczynnemu podciąganiu rękawów. Wzmocniono też część kolanową

Honeywell oferuje kombinezon ochronny jednorazowego użytku o wysokim stopniu widoczności (HV – High Visibility), zabezpieczający m.in. przed środkami chemicznymi. Tego typu odzież robocza polecana jest głównie dla pracowników branży kolejowej, budowlanej, sektora naftowego czy przemysłowego.

Kombinezon chronny Ne-Hon 6 zaprojektowany został do noszenia na ubrania wierzchnie. Kombinezon nie tylko chroni przed zabrudzeniami w trakcie pracy, ale także przed środkami chemicznymi (zgodnie z normą EN 13034:2009, test kabinowy typu 6).
Kombinezon wyróżnia dobra widoczność klasy 3 zgodnie z normą EN20471, osiągnięta dzięki wykorzystaniu w 100% fluorescencyjnego pomarańczowego materiału poliestrowego z odblaskowymi paskami. Jest ponadto trwały, wygodny, uszyty z lekkiego, przewiewnego oraz wodoodpornego materiału. Wyposażony w elastyczne mankiety w okolicach kostek oraz pętle na kciuki zapobiegające samoczynnemu podciąganiu rękawów. Dostępny w rozmiarach od S do XXXL.

Kombinezon jest jednorazowego użytku. Ponieważ nie zajmuje dużo miejsca, można go również nosić przy sobie w razie konieczności użycia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej