Elektryczny młot wyburzeniowy o mocy 1700W

2013-01-08 11:15
młot wyburzeniowy bosch
Autor: BOSCH Producent - firma Bosch - zapewnia, że młot GSH 11 VC Professional ma najlepszą relację mocy do wagi w tej klasie elektronarzędzi.

Młot wyburzeniowy firmy Bosch ma 1700 W mocy i waży 11 kg. Ponadto ma poziom drgań 8 m/s2 i uchwyt narzędziowy SDS-max z systemem "Vario-Lock“, który pozwala zablokować narzędzie w jednej z dwunastu wybranych pozycji.

Młot wyburzeniowy GSH 11 VC Professional jest propozycją z linii profesjonalnych elektronarzędzi firmy Bosch. Młot wyburzeniowy w klasie 11 kg ma moc 1700W i energię udaru 23J.  Zakres udarów od 900 do 1700 na minutę. Takie parametry przekładają się na większą efektywność pracy. Wydłużono cylinder mechanizmu udarowego, dzięki czemu osiągnięto w nim niższe ciśnienie i w efekcie obniżono drgania do 8 m/s2. To z kolei wydłuzyło czas ciągłej pracy do 3 godzin.

Uchwyt SDS-max umożliwia szybką i beznarzędziową wymianę osprzętu. System „Vario-Lock“ pozwala na zablokowanie dłuta młotu w jednej z dwunastu pozycji, w zależności od warunków pracy. Inne elementy wyposażenia to wyświetlacz serwisowy, który sygnalizuje z kilkugodzinnym wyprzedzeniem konieczność wymiany szczotek węglowych, system Constant Electronic zapewniający stałą, wysoką moc niezależnie od obciążenia i ergonomiczny włącznik zasilający.

Do narzędzi roboczych kompatybilnych z młotem wyburzeniowym Bosch GSH 11 VC należą  dłuto płaskie SDS-max, „RTec Sharp“ i szpicak „RTec Speed“. Wszystkie dłuta mają samoostrzące się ostrze. Szpicak „RTec Speed“, walizka transportowa i rękojeść boczna znajdują się w wyposażeniu standardowym .

Narzędzie ma zastosowanie do prac wyburzeniowych i naprawczych w betonie i kamieniu, do wykonywania wierceń przelotowych podczas układania rur, przewodów wentylacyjnych lub kabli i do skuwania płytek podłogowych. Sugerowana cena detaliczna brutto 4304 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej