Elektryczny młot wyburzeniowy o mocy 1700W

2013-01-08 11:15
młot wyburzeniowy bosch
Autor: BOSCH Producent - firma Bosch - zapewnia, że młot GSH 11 VC Professional ma najlepszą relację mocy do wagi w tej klasie elektronarzędzi.

Młot wyburzeniowy firmy Bosch ma 1700 W mocy i waży 11 kg. Ponadto ma poziom drgań 8 m/s2 i uchwyt narzędziowy SDS-max z systemem "Vario-Lock“, który pozwala zablokować narzędzie w jednej z dwunastu wybranych pozycji.

Młot wyburzeniowy GSH 11 VC Professional jest propozycją z linii profesjonalnych elektronarzędzi firmy Bosch. Młot wyburzeniowy w klasie 11 kg ma moc 1700W i energię udaru 23J.  Zakres udarów od 900 do 1700 na minutę. Takie parametry przekładają się na większą efektywność pracy. Wydłużono cylinder mechanizmu udarowego, dzięki czemu osiągnięto w nim niższe ciśnienie i w efekcie obniżono drgania do 8 m/s2. To z kolei wydłuzyło czas ciągłej pracy do 3 godzin.

Uchwyt SDS-max umożliwia szybką i beznarzędziową wymianę osprzętu. System „Vario-Lock“ pozwala na zablokowanie dłuta młotu w jednej z dwunastu pozycji, w zależności od warunków pracy. Inne elementy wyposażenia to wyświetlacz serwisowy, który sygnalizuje z kilkugodzinnym wyprzedzeniem konieczność wymiany szczotek węglowych, system Constant Electronic zapewniający stałą, wysoką moc niezależnie od obciążenia i ergonomiczny włącznik zasilający.

Do narzędzi roboczych kompatybilnych z młotem wyburzeniowym Bosch GSH 11 VC należą  dłuto płaskie SDS-max, „RTec Sharp“ i szpicak „RTec Speed“. Wszystkie dłuta mają samoostrzące się ostrze. Szpicak „RTec Speed“, walizka transportowa i rękojeść boczna znajdują się w wyposażeniu standardowym .

Narzędzie ma zastosowanie do prac wyburzeniowych i naprawczych w betonie i kamieniu, do wykonywania wierceń przelotowych podczas układania rur, przewodów wentylacyjnych lub kabli i do skuwania płytek podłogowych. Sugerowana cena detaliczna brutto 4304 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej