Elektronarzędzia. Nowy akumulator litowo-jonowy Bosch 18 V

2013-11-27 11:43
Elektronarzędzia Bosch
Autor: BOSCH Elektronarzędzia z linii Bosch Zielony

Nowy akumulator litowo-jonowy 18 V o pojemności 2,0 Ah zapewnia większą wydajność pracy, bez potrzeby częstych przerw na ładowanie akumulatora. Akumulator litowo-jonowy  można wykorzystać w 10 elektronarzędziach oraz narzędziach ogrodowych marki Bosch Zielony.

Akumulator jonowo-litowy ma zwiększoną pojemność o 33%, dzięki czemu zapewnia możliwość dłuższej pracy na jednym cyklu ładowania. Użytkowanie elektronarzędzi z nowym akumulatorem litowo-jonowym jest więc wygodniejsze, a same prace przebiegają szybciej. Ponadto rzadsze ładowanie akumulatora przekłada się na jego trwałość. Wydłużenie czasu użytkowania akumulatora zapewnia także system elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection), który skutecznie chroni urządzenie przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem.

Akumulator jonowo-litowy 18 V o pojemności 2,0 Ah nadaje się do zastosowania we wszystkich elektronarzędziach wchodzących w skład systemu. Wystarczy zatem kupić pierwsze narzędzie z akumulatorem i ładowarką, a każde kolejne elektronarzędzie już bez tych elementów.

Akumulator Bosch
Autor: BOSCH Akumulator jonowo-litowy 18 V o pojemności 2,0 Ah

Narzędzi budowlanych są tysiące. Czy rozpoznasz najprostsze narzędzia budowlane?

Pytanie 1 z 10
Co to za narzędzie budowlane?
Narzędzia budowlane
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej