Elektronarzędzia Bosch. Nowa szlifierka do miejsc trudnodostępnych

2013-08-07 13:00
Szlifierka rolkowa
Autor: Robert Bosch Sp. z o.o. Elektronarzędzia Bosch

Bosch wprowadził uniwersalne narzędzie - szlifierkę z wymiennymi nasadkami, umożliwiającymi dopasowanie do niemal każdej powierzchni, w tym także profili, wgłębień, rowków i konturów.

Szlifierka PRR 250 ES firmy Bosch umożliwia efektywne szlifowanie różnorodnych powierzchni, np. metalu czy drewna. Narzędzie wyposażone jest w system nasadek szlifierskich do różnych zadań. Nasadki dopasowują się do kształtu obrabianego elementu i powierzchni, np. balustrady, profilowanej listwy przypodłogowej lub mebli. Producent zapewnia, że nowe narzędzie jest na tyle dokładne, że nie ma konieczności dodatkowej obróbki ręcznej materiału.

Wydajny silnik elektronarzędzia Bosch rozpędza wałek z zamocowaną rolką szlifierską do prędkości od 1600 do 3000 obrotów na minutę. Prędkość obrotową można bezstopniowo regulować, aby dostosować tempo pracy do właściwości obrabianego materiału.
Do obróbki płaskich powierzchni dostępne są, oprócz rolek listkowych i rolek szlifierskich, także stożkowe rolki szlifierskie wraz z uchwytem mocującym, elastyczne rolki szlifierskie oraz szczotka mosiężna o szerokości 10 mm. Stożkowe rolki szlifierskie przeznaczone są do szlifowania lameli, elastyczne rolki szlifierskie do obróbki powierzchni profilowanych, a szczotka mosiężna do usuwania rdzy z metali, np. krat, bram. Szlifierka wyposażona jest w system beznarzędziowej wymiany osprzętu SDS: wystarczy nacisnąć przycisk na końcówce wałka, zdjąć nasadkę, zamontować nową i kontynuować prace wykończeniowe.

Szlifierka rolkowa Bosch
Autor: Robert Bosch Sp. z o.o. Szlifierka Bosch

Narzędzie Bosch wyposażone jest w wygodną rękojeść z osłoną dłoni, która zapobiega emisji pyłu i iskrzeniu. Przyłącze umożliwiające podłączenie odkurzacza ułatwia zachowanie czystości w trakcie pracy.

Dane techniczne
Moc nominalna: 250 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia:1600-3000 obr/min
Szerokość rolki szlifierskiej: 60 cm (ziarnistość 80)
Szerokość rolek listkowych: 10 i 60 mm
Wymiary narzędzia: 400x60x70 mm
Ciężar: 1,3 kg
Sugerowana cena detaliczna brutto szlifierki: 589 zł

 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej