Działalność firmy Lange Łukaszuk

2009-01-26 15:03

Swoją pozycję budujemy na trwałych związkach z najlepszymi producentami w Europie. W swojej ofercie Lange Łukaszuk posiada obecnie produkty m.in. takich marek, jak STEINEL, NWS, FELO, BENNING, NOVUS, KRESS, HELLER, PROXXON, BONDHUS, SCHEPPACH czy COLLOMIX.

W 1991 nawiązaliśmy współpracę z niemiecką firmą STEINEL, stając się w Polsce jej wyłącznym przedstawicielem. Sprzedaż oświetlenia automatycznego, czujników ruchu, opalarek, pistoletów do klejenia, wskaźników napięcia oraz lutownic stała się podstawą działalności firmy. Urządzenia Steinel znane są na całym świecie z nowoczesnych rozwiązań technicznych i niezawodnści.

Od roku 1992 prowadzimy w oparciu o produkcję renomowanych wytwórców dystrybucję klejów termo topliwych w sztyftach pod własną marką TERMIK. Do dnia dzisiejszego jesteśmy niekwestionowanym liderem w sprzedaży tego typu klejów w Polsce.
W roku 1999 podpisaliśmy umowę z niemiecką firmą Proxxon, której oferta przedstawia bogaty asortyment elektronarzędzi precyzyjnych wraz z osprzętem oraz kluczy dla warsztatów samochodowych. Mikroelektronarzędzia marki Proxxon są ciche, precyzyjne i wolne od wibracji, doskonałe nawet do wielogodzinnej pracy.
Od roku 2002 firma Lange Łukaszuk współpracuje również z firmą FELO - światowej klasy, uznanym producentem specjalistycznych wkrętaków i bitów przeznaczonych dla zakładów przemysłowych, warsztatów i wymagających majsterkowiczów. Oferowane produkty charakteryzują się wysoką starannością wykonania oraz niezwykłą długowiecznością. Zdolne są przenosić najwyższe momenty obrotowe, a tym samym spełnić wysokie wymagania wszystkich znanych norm technicznych.
Wśród wielu narzędzi ręcznych dystrybuowanych przez Lange Łukaszuk, na uwagę zasługują produkty niemieckiej firmy NWS, cechujące się doskonałą jakością i trwałością. Narzędzia NWS to bardzo bogata oferta najwyższej klasy narzędzi ręcznych dla elektryków, hydraulików oraz warsztatów samochodowych.
BENNING to niemiecki producent przyrządów probierczych, pomiarowych i zabezpieczających. Próbniki napięcia marki BENNING to urządzenia najwyższej jakości, spełniające międzynarodowe normy IEC / EN 61243-3 (DIN 0682-401). Wszystkie produkty posiadają futerał ochronny, baterie oraz bezpieczne sondy.
Od kilku lat Lange Łukaszuk oferuje również produkty marki NOVUS - uznanego producenta zszywaczy i nitownic z szeroką gamą materiałów eksploatacyjnych oraz marki BONDHUS - amerykańskiego lidera w produkcji kluczy i końcówek imbusowych z dożywotnią gwarancją (stal Protanium).
Od 1 lipca 2004 włączyliśmy do swojej oferty również produkty niemieckiej firmy KRESS. Przedsiębiorstwo rodzinne Kress jest jednym z liderów w branży elektronarzędzi - jego produkty plasują się w pierwszej lidze narzędzi elektrycznych. Atutem produktów spod szyldu Kress, oprócz atrakcyjnego wzornictwa i wielu rozwiązań poprawiających ergonomię pracy, są przede wszystkim zastosowane w nich patenty konstrukcyjne oraz nowe rozwiązania w sferze wykorzystanych materiałów.
Uzupełnieniem oferty elektronarzędziowej jest oferta osprzętu firmy ABRABORO, której od września 2009 roku jesteśmy dystrybutorem. Abraboro to firma oferująca szeroki zakres wierteł o różnym zastosowaniu, jak i też osprzęt kujący.
Kolejne dwie interesujące marki w ofercie Lange Łukaszuk to SCHEPPACH i COLLOMIX. Pierwsza z nich jest ofertą maszyn do obróbki drewna, takich jak m.in. piły stołowej ukośnice, heblarki, szlifierki oraz wiele innych. Natomiast Collomix to kolejny niemiecki producent reprezentowany przez Lange Łukaszuk, oferujący profesjonalne narzędzia do mieszania wszelkich materiałów stosowanych w budownictwie, począwszy od zapraw murarskich lub tynkowych, a skończywszy na farbach.
Ostatnie miesiące to poszerzenie grona dostawców o takie marki jak JOKARI, SOLA, BRENNENSTUHL, STARMIX czy HERVISA-PERLES. Są to jak zwykle produkty z najwyższej półki.

Zapraszamy na naszą stronę www.langelukaszuk.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej