Dwa modele mierników cęgowych Fluke: A3003FC i A3004FC

2015-07-27 11:42
mierniki cęgowe Fluke
Autor: brak danych

Firma Fluke oferuje dwa nowe urządzenia pomiarowe z serii Fluke Connect - mierniki cęgowe do pomiaru prądu stałego A3003FC i A3004FC. Fluke Connect umożliwia m.in. weryfikację wyników na urządzeniach mobilnych.

Miernik cęgowy Fluke A3003FC

Urządzenie pomiarowe przeznaczone do mierzenia prądu stałego o dużym natężeniu. Urządzenie pomiarowe wyposażono w duże cęgi (64 mm), umożliwiające chwytanie większych przewodów instalacji elektrycznych, m.in. użytku publicznego, infrastruktury morskiej czy kolejowej.  Konstrukcja cęgów modelu A3003FC zapewnia większą elastyczność przy pomiarach prądu stałego. Zakres natężenia, który można sprawdzić miernikiem wynosi od 10 A do 2000 A. Przyrząd pomiarowy umożliwia rejestrację danych i zapis do 65 tys. wyników.

Miernik cęgowy Fluke A3004FC

Urządzenie pomiarowe sygnałów w zakresie od 4 do 20 mA bez przerywania obwodu. Wyposażone w odłączane cęgi z przewodem przedłużającym, ułatwiające wykonywanie pomiarów w miejscach trudno dostępnych. Fluke A3004FC pozwala na rejestrację danych i zapis do  65 tys. wyników.

Oba modele mierników cęgowych należą do rodziny bezprzewodowych urządzeń pomiarowych Fluke Connect, które pozwalają automatycznie rejestrować dane w chmurze Fluke Cloud, a także udostępniać je dzięki funkcji rozmowy wideo ShareLive.
Bezprzewodowe przyrządy diagnostyczne Fluke Connect sprawdzają się w przypadku utrudnionego dostępu do lokalizacji pomiaru, pozwalają na odczytanie wyników na smartfonie, bezprzewodowym multimetrze lub komputerze z bezpiecznej odległości.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej