Duża moc z łagodnym rozruchem

2008-10-31 9:56
Duża moc z łagodnym rozruchem
Autor: brak danych

Urządzenie o mocy 2100 W przeznaczone jest do szlifowania elementów z litego metalu lub odlewów, szybkiego usuwania zadziorów, wygładzania spawów o dużej powierzchni, głębokiego cięcia metalu, szczotkowania i usuwania rdzy oraz cięcia betonu i płyt chodnikowych.

Szlifierka kątowa Skil Masters, model 9785, ma funkcję łagodnego rozruchu, która umożliwia łagodny start urządzenia i stopniowe zwiększanie, bez odrzutu, prędkości pracy do maksimum. Model 985 wyposażony jest w zamkniętą rękojeść, pokrytą miękką okładziną Softgrip, co dodatkowo ułatwia kontrolę urządzenia i amortyzuje drgania. Rękojeść boczną, ustawianą w trzech pozycjach, można zamontować z lewej lub z prawej strony urządzenia, a także od góry, co zapewnia bezpieczną pracę. Urządzenie ma wbudowany przycisk blokady wrzeciona, który ułatwia wymianę tarcz.
Wytrzymała, metalowa obudowa przekładni jest odporna na zużycie i uszkodzenia podczas pracy. Przekładnia zaprojektowana została w układzie spiralnym, a łożyska są zabezpieczone przed wnikaniem pyłu. Wymiana szczotek węglowych nie wymaga demontażu całego urządzenia, co wydłuża jego żywotność.

Dane techniczne

maks. średnica tarczy [mm] 230
pobór mocy [W] 2100
prędkość bez obciążenia [obr./min]  6500
maks. średnica otworu tarczy [mm] 22 
gwint wrzeciona   M14
masa [kg] 

 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej