Do cięcia na sucho dla profesjonalistów

2009-05-22 13:50
Do cięcia na sucho dla profesjonalistów
Autor: BOSCH Koronka X-Core marki Rotozip przeznaczona do precyzujnego cięcia na sucho w twardych płytkach podłogowych

Nowe koronki wyróżniają się zdecydowanie większą efektywnością i trwałością niż konwencjonalne końcówki do wyrzynarek. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii próżniowego lutowania diamentów.

Do cięcia na sucho dla profesjonalistów
Autor: BOSCH

W ofercie firmy Bosch znajdują się koronki X-Core marki RotoZip, przeznaczone do precyzyjnych cięć na sucho w twardych płytkach podłogowych. Nowa technologia próżniowego lutowania diamentów gwarantuje precyzję w równomierności i głębokości ich osadzenia, a jej efektem jest większy komfort pracy narzędziem. Polega ona na specjalnym procesie lutowania w komorze próżniowej w temperaturze ponad 1000°C, który zapewnia bardziej efektywne rozmieszczenie diamentów i lepszą kontrolę głębokości ich wtapiania, w porównaniu do diamentów powlekanych galwanicznie.
Innowacyjny proces produkcji gwarantuje znacznie wyższą trwałość koronek diamentowych oraz większą szybkość cięcia niż w przypadku konwencjonalnych końcówek do wyrzynarek.  

Innowacyjne i szybkie

Koronki diamentowe X-Cores w zastosowaniu z wyrzynarkami RotoZip są bardzo pomocne przy skomplikowanych, odręcznych cięciach na sucho, we wszystkich twardych płytkach podłogowych i kamieniu naturalnym. Używając jednej koronki X-Cores RotoZip, można wyciąć ponad 100 otworów na sucho w porcelanie.

Czyste cięcia o gładkich krawędziach

Zmodyfikowane technologicznie koronki X-Cores, przeznaczone do wyrzynarek RotoZip, są dostępne w czterech rozmiarach, o średnicach roboczych od 6 do 35 mm, ze średnicą trzpienia 6,3 mm. Koronki X-Cores umożliwiają wycinanie otworów do głębokości materiału ponad 30 mm i umożliwiają profesjonalistom wykonywanie czystych cięć o gładkich krawędziach bez odprysków w najtwardszych materiałach, takich jak gres, granit, w płytkach podłogowych ceramicznych lub kamiennych. Koronki X-Cores mają zastosowanie także przy powiększaniu lub poprawianiu już wywierconych otworów.

System do cięcia na sucho

RotoZip oferuje odpowiednie narzędzia i osprzęt do wielu różnych zastosowań. Nowe koronki diamentowe X-Cores oraz inne akcesoria RotoZip bardzo dobrze sprawdzają się przy cięciu suchego tynku, blatów kuchennych, płytek ściennych i podłogowych oraz przy precyzyjnych cięciach w branży sanitarnej oraz obróbce metalu. Cechują się łatwą obsługą oraz niewielkim ciężarem. Ze względu na szeroki zakres stosowania, umożliwiają profesjonalnym użytkownikom (np. elektrykom, glazurnikom czy hydraulikom) ograniczenie liczby potrzebnych narzędzi.
Narzędzia i akcesoria RotoZip są dostępne w sieci sprzedaży partnerów handlowych firmy Bosch.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej