Dalmierz laserowy 530 Xact

2007-10-10 12:23

Dalmierz laserowy nadaje się zarówno do pomiarów wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Wiązka laserowa umożliwia wybór celu, przy natychmiastowym odczycie odległości (od 20 cm do 20 m). Za jego pomocą można zmierzyć powierzchnię (m2) i kubaturę (m3), dokonując po kolei pomiaru długości, szerokości i, jeśli potrzeba, także wysokości za pomocą lasera.

Skil rozszerzył swoją ofertę przyrządów pomiarowych wprowadzając do sprzedaży cyfrowy dalmierz laserowy 530 Xact. Dzięki nowoczesnej technologii laserowej, produkt zapewnia szybkie i precyzyjne pomiary (o dokładności 3 mm).
Nowe urządzenie jest równie małe, jak telefon komórkowy, a mimo to oferuje precyzyjne działanie. Produkt nadaje się zarówno do pomiarów wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Wiązka laserowa umożliwia wybór celu, przy natychmiastowym odczycie odległości (od 20cm do 20m). Przy jego pomocy można również mierzyć powierzchnię (m2) i kubaturę (m3), dokonując po kolei pomiaru długości, szerokości i, jeśli potrzeba, także wysokości za pomocą lasera.  

Obsługa dalmierza jest prosta. Po wyborze trybu - długość, powierzchnia lub kubatura - wynik pojawia się natychmiast na dużym wyświetlaczu ciekłokrystalicznym. Wyniki mogą być wyświetlane w metrach lub stopach. Dzięki funkcji pamięci możliwe jest również dodawanie kolejnych pomiarów, dzięki czemu można np. zmierzyć obwód pokoju. Tryb pomiaru ciągłego automatycznie pokazuje odległość do wybranego celu bez potrzeby żadnych dodatkowych czynności. Urządzenie dostarczane jest z pokrowcem oraz z czterema bateriami. W sprzedaży dostępne są również specjalne okulary polepszające widoczność lasera.

Dane techniczne 

Metoda pomiaru

laser

Zakres pomiaru

0,2 - 20 m

Dokładność

±3,0 mm

Typ lasera

650 Nm

Maks. Moc wyjściowa

<1 mW

Masa

0,18 kg

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej