Akumulatorowa wiertarkowkrętarka

2008-11-21 11:19

Dzięki technologii litowo-jonowej (14,4 V) oraz płynnej regulacji prędkości obrotowej w zakresie 0-800 obr./min wiertarkowkrętarka - model 2144 - jest polecana dla użytkowników profesjonalnych.

Prędkość obrotową tego urządzenia, z linii Skil Masters, można płynnie regulować włącznikem. Umożliwia to wiercenie i wkręcanie z większym wyczuciem. Wstępny wybór momentu obrotowego z 15. zakresami zapobiega wkręcaniu ze zbyt dużą siłą. Natomiast ustawienie w pozycji pełnej blokady gwarantuje, że maksymalny moment obrotowy jest zawsze dostępny podczas wiercenia i wkręcania. Dodatkowe wskaźniki LED kierunku obrotów informują użytkownika o aktualnym ustawieniu.
Wiertarkowkrętarka jest wygodna w obsłudze dzięki ergonomicznie ukształtowanej rękojeści, która zapewnia maksimum kontroli nad urządzeniem. Jednoczęściowy uchwyt narzędziowy przyczynia się do zwiększenia tempa pracy, umożliwiając błyskawiczną wymianę wierteł i końcówek wkręcających. Wbudowane oświetlenie diodowe LED ułatwia wykonywanie pracy w miejscach niedoświetlonych.

Charakterystyka:

  • 15 ustawień do precyzyjnego wkręcania + 1 ustawienie do dodatkowego wiercenia;
  • wskaźnik poziomu naładowania akumulatora pokazuje pozostałą ilość energii;
  • ładowarka z czasem ładowania przez 1 godzinę, z wbudowanym zabezpieczeniem, chroniącym zarówno ładowarkę jak i akumulator;
  • hamulec elektroniczny zapobiega nadmiernemu dokręcaniu wkrętów;
  • dwa akumulatory Li-lon.

Dane techniczne

Dane techniczne
napięcie [V] 14,4
pojemność akumulatora [Ah] 1,3
prędkość obrotowa bez obciążenia [obr./min] 0–800
maks. moment obrotowy [Nm] 32
uchwyt wiertarski [mm] 0,8–10 (mogą być stosowane tylko wiertła, których część chwytu mieści się w podanym przedziale)
czas ładowania [h] 1
masa z uwzględnieniem akumulatora [kg] 1,1

Akumulatorowa wiertarkowkrętarka
Autor: Skil
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej