3 modele ukośnic Bosch PCM 8 z linii zielonej

2015-12-10 11:45
ukośnica Bosch PMC 8S
Autor: BOSCH Ukośnica Bosch PMC 8 S (ciężar 11,4 kg)

Bosch rozszerzył zieloną linię elektronarzędzi, wprowadzając 3 modele ukośnic: PCM 8, PCM 8 S oraz PCM 8 ST. Nowe elektronarzędzia Boscha zapewniają majsterkowiczom wygodniejszą i bardziej precyzyjną pracę.

Nowa linia ukośnic 8”: PCM 8, PCM 8 S, PCM 8 ST obejmuje elektronarzędzia, które w łatwy sposób, wygodnie i dokładnie wykonują różnej długości, proste, jak i ukośne cięcia w różnego typu materiałach. Precyzyjność cięcia elektronarzędzi Bosch zapewniają m.in. regulowany laser i wysokiej jakości tarcza.

Ukośnica PCM 8 to przede wszystkim duża wygoda pracy. Pył, który wytwarza się podczas cięcia, odprowadzany jest do specjalnej torby. Regulowany zacisk do mocowania obrabianych elementów sprawia, że narzędzie jest stabilne, co gwarantuje precyzję cięcia. Elektronarzędzie jest kompaktowe i lekkie (niespełna 8 kg). Nawet kilkugodzinna praca nie będzie obciążeniem dla jego użytkownika.
Ukośnica PCM 8 S ma dodatkowo funkcję przesuwu, co przekłada się na wyjątkowy komfort pracy oraz podnosi jej jakość. Laser ukośnicy można regulować od lewej do prawej krawędzi ostrza tonącego.
Ukośnica PCM 8 ST - najwyższy model dostępny w nowej serii ukośnic - został dodatkowo wyposażony w wytrzymały i stabilny stół roboczy.

Dane techniczne ukośnicy PCM 8:
Moc nominalna: 1200 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia: 4800 min-1
Średnica nominalna tarczy tnącej: 216 mm
Wydajność cięcia przy 0°/0°: 60 x 120 mm
Wydajność cięcia przy 45°/0°: 60 x 85 mm
Ciężar urządzenia: 7,9 kg

ukośnica linia zielona Bosch
Autor: BOSCH Ukośnica PCM 8
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej