2 modele kamer termowizyjnych Fluke z funkcją MultiSharp

2016-12-08 15:47
Kamera termowizyjna TiX580
Autor: FLUKE Kamera termowizyjna TiX580

Firma Fluke wprowadza na polski rynek dwie nowe kamery termowizyjne wysokiej rozdzielczości - model TiX580 z serii eksperckiej oraz model Ti480 z serii profesjonalnej.

Wyposażenie i funkcje kamer termowizyjnych TiX580 i Ti480

  • MultiSharp™

To zaawansowana funkcja ustawiania ostrości. Dzięki niej kamera po jednym naciśnięciu przycisku wykonuje wiele zdjęć, które nastepnie łączy je w jeden termogram. Użytkownik ma do dyspozycji dokładne, wyraźne i ostre obrazy bez względu na warunki panujące w obiekcie.

  • SuperResolution

Funkcja, która rejestruje wiele obrazów i łączy je w jeden, aby uzyskać wyraźny, ostry termogram o rozdzielczości 1280 x 960 pikseli - czterokrotnie więcej pikseli niż na obrazie 640 x 480.

  • LaserSharp® Auto Focus

Funkcja wykorzystująca laserowy pomiar odległości w celu precyzyjnego określenia dystansu do celu w celu uzyskania ostrzejszych i dokładniejszych zdjęć.

  • Fluke IR-Fusion®

Funkcja, która oprócz obrazu w podczerwieni rejestruje także obraz w świetle widzialnym i łączy je na trzy różne sposoby: obraz w obrazie (PIP), pełny obraz w świetle widzialnym i AutoBlend™. 

  • Program Fluke Connect SmartView® 

Optymalizuje i analizuje termogramy, tworzy indywidualne raporty i eksportuje termogramy w wielu formatach do usługi Fluke Connect Cloud.

  • Kamera termowizyjna TiX580 jest wyposażona w wyświetlacz odchylany pod kątem 240 stopni, który ułatwia rejestrację termogramów ponad obiektami, pod nimi lub zza nich. Wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala zapewnia 1,5 razy większy obszar podglądu niż standardowe 3,5-calowe ekrany i umożliwia użytkownikom szybką identyfikację problemu na miejscu oraz bezpośrednią edycję obrazów w kamerze, co skraca czas ich obróbki po powrocie do biura.
  • Model Ti480 z uchwytem pistoletowym wyróżnia rozdzielczość 640 x 480 pikseli. Kamera zapewnia sprawną obsługę jedną ręką oraz umożliwia szybkie i dokładne przeprowadzanie wielu przeglądów. Jest to automatyczna kamera do codziennego użytku podczas prac konserwacyjnych, daje czterokrotnie większą rozdzielczość w porównaniu z większością typowych urządzeń dostarczających jedynie obrazy w rozdzielczości 320 x 240 pikseli.
  • Praca w systemie Fluke Connect
Kamera termowizyjna Ti480
Autor: FLUKE Kamera termowizyjna Ti480
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej