2 modele kamer termowizyjnych Fluke z funkcją MultiSharp

2016-12-08 15:47
Kamera termowizyjna TiX580
Autor: FLUKE Kamera termowizyjna TiX580

Firma Fluke wprowadza na polski rynek dwie nowe kamery termowizyjne wysokiej rozdzielczości - model TiX580 z serii eksperckiej oraz model Ti480 z serii profesjonalnej.

Wyposażenie i funkcje kamer termowizyjnych TiX580 i Ti480

  • MultiSharp™

To zaawansowana funkcja ustawiania ostrości. Dzięki niej kamera po jednym naciśnięciu przycisku wykonuje wiele zdjęć, które nastepnie łączy je w jeden termogram. Użytkownik ma do dyspozycji dokładne, wyraźne i ostre obrazy bez względu na warunki panujące w obiekcie.

  • SuperResolution

Funkcja, która rejestruje wiele obrazów i łączy je w jeden, aby uzyskać wyraźny, ostry termogram o rozdzielczości 1280 x 960 pikseli - czterokrotnie więcej pikseli niż na obrazie 640 x 480.

  • LaserSharp® Auto Focus

Funkcja wykorzystująca laserowy pomiar odległości w celu precyzyjnego określenia dystansu do celu w celu uzyskania ostrzejszych i dokładniejszych zdjęć.

  • Fluke IR-Fusion®

Funkcja, która oprócz obrazu w podczerwieni rejestruje także obraz w świetle widzialnym i łączy je na trzy różne sposoby: obraz w obrazie (PIP), pełny obraz w świetle widzialnym i AutoBlend™. 

  • Program Fluke Connect SmartView® 

Optymalizuje i analizuje termogramy, tworzy indywidualne raporty i eksportuje termogramy w wielu formatach do usługi Fluke Connect Cloud.

  • Kamera termowizyjna TiX580 jest wyposażona w wyświetlacz odchylany pod kątem 240 stopni, który ułatwia rejestrację termogramów ponad obiektami, pod nimi lub zza nich. Wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala zapewnia 1,5 razy większy obszar podglądu niż standardowe 3,5-calowe ekrany i umożliwia użytkownikom szybką identyfikację problemu na miejscu oraz bezpośrednią edycję obrazów w kamerze, co skraca czas ich obróbki po powrocie do biura.
  • Model Ti480 z uchwytem pistoletowym wyróżnia rozdzielczość 640 x 480 pikseli. Kamera zapewnia sprawną obsługę jedną ręką oraz umożliwia szybkie i dokładne przeprowadzanie wielu przeglądów. Jest to automatyczna kamera do codziennego użytku podczas prac konserwacyjnych, daje czterokrotnie większą rozdzielczość w porównaniu z większością typowych urządzeń dostarczających jedynie obrazy w rozdzielczości 320 x 240 pikseli.
  • Praca w systemie Fluke Connect
Kamera termowizyjna Ti480
Autor: FLUKE Kamera termowizyjna Ti480
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej