Światło LED z taśmy

2009-05-28 9:19
Światło LED z taśmy
Autor: E-Technologia

Nowoczesna taśma z elastycznym paskiem LED o dużej mocy świecenia, ułatwia szybki montaż oraz ma wszechstronne zastosowanie.

Długość paska na szpuli wynosi 500 cm. Dodatkowo jest możliwość dołączania kolejnych pasków oraz cięcia na mniejsze jednostki co 10 cm. Zużycie energii przez ledy Ribon RGB wynosi 7,6 W/m. Żywotność około 50 tys. godzin świecenia. Dzięki swojej elastyczności bardzo dobrze nadaje się do oświetlania dekoracyjnego wnętrz. Stopień ochrony IP67 pozwala stosować produkt na zewnątrz oraz w pomieszczeniach wilgotnych.

Montaż

Instalację taśmy można w łatwy i szybki sposób montować w płytach gipsowych, drewnie, ceramice, betonie i innych materiałach. Montaż do powierzchni wykonuje się za pomocą taśmy klejącej znajdującej się na pasku. W tym celu można użyć również: opaski, kleju, uchwytu lub profili.

dane techniczne
napięcie [V] 12
prąd pracy [A] 3
liczba diod LED w komplecie [szt.] 150 (30 szt./m)
typ diod LED SMD
kąt świecenia [o] 100
wodoszczelność tak
kąt gięcia [o] ≥90
pobór energii [W] 36 (7,6 W/m)
wymiary taśmy (dł./szer./gr.) [mm] (5000/15/5)
temp. pracy [oC] od -25 do +60

Zastosowanie

Oświetlenie dekoracyjne wnętrz, konturów, sufitów obniżanych, łuków, schodów, mebli, materiałów rozpraszających światło jak np. szkło, akcentowania krawędzi, tworzenia kolorowych scen świetlnych i efektownego oświetlenia w architekturze. Tasmy mogą być montowane w łazienkach, basenach, fontannach, łaźniach, fasadach, podświetleniach napisów, gablotach wystawowych...

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej