Projekt oświetlenia w biurowcu Warsaw Spire

2017-03-30 14:04
Es-system_Warsaw Spire
Autor: ES-SYSTEM Hol główny warszawskiego biurowca Warsaw Spire

Warsaw Spire to nowoczesny kompleks budynków biurowych zlokalizowany w Warszawie. W projekcie oświetlenia tego biurowca wykorzystano nowoczesne oprawy liniowe i odpowiednio dobrane downlighty, które dopełniają efektowną aranżację przestronnych wnętrz. Dostawcą ledowych opraw oświetleniowych jest firma ES-SYSTEM.

Warsaw Spire - jeden z wyższych biurowców w Europie

W skład Warsaw Spire wchodzą: najwyższy w mieście i jeden z najwyższych w Europie mierzący 220 m biurowiec i dwa budynki boczne o wysokości 55 m. Warsaw Spire stał się symbolem nowoczesnej stolicy. To kompleks, który łączy w sobie technologię, komfort pracy oraz dbałość o środowisko naturalne. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 60 000 m². Budynek został oficjalnie oddany do użytku 12 maja 2016 r.

Projekt oświetlenia w Warsaw Spire

Firma ES-SYSTEM kompleksowo wyposażyła wnętrza budynków w nowoczesne oprawy oświetleniowe. W przestronnych holach zamontowano oprawy Canos, Rodia i DNCE LED. W holu windowym umieszczono linie świetlne systemu 6000 LED, które wpisują w niemal futurystyczny wystrój wnętrza. W projekcie oświetlenia zastosowano także oprawy oświetleniowe Cameleon Midi 1 oraz System Galeria. Nowoczesny kształt bryły budynku, ciekawie zaaranżowane wnętrza, które zostały podkreślone odpowiednio dobranym oświetleniem sprawiają, że biurowiec zaliczany jest do wybitnych projektów architektonicznych. Został również odznaczony certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent, który świadczy o zastosowaniu najwyższych standardów i praktyk w zakresie zrównoważonego budownictwa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej