Oprawy zewnętrze STEINEL z czujnikiem ruchu (iHF)

2016-04-18 14:25
lampa zewnętrzna STEINEL L820 LED iHF Up-/Downlight z numerem domu
Autor: STEINEL Oprawa oświetleniowa STEINEL L820 LED iHF Up-/Downlight z numerem domu

Firma STEINEL wprowadziła nową serię zewnętrznych, aluminiowuych opraw oświetleniowych z wysokiej częstotliwości czujnikami ruchu iHF (radarowymi). Lampy LED L800/L810/L820 wykorzystują najnowszą technologię sensoryczną, a czujniki ruchu są niewidoczne.

Zastosowany w zewnętrznych lampach LED niewidoczny czujnik ruchu i zmierzchu iHF wykrywa każdy ruch w obszarze 5 m pod kątem 160°, bez względu na kierunek w jakim porusza się obiekt i niezależnie od pogody w zakresie temperatur od -20°C do +50ºC. Zasięg można regulować płynnie, dostosowując do potrzeb. Trwałość diod LED zastosowanych w lampach szacowana jest na  50 000 godzin. Ciekawą funkcjonalnością jest opcja łagodnego włączania światła (SoftStart), opcja światła stałego 4 godziny oraz światło podstawowe 10%. Zintegrowany czujnik zmierzchowy pozwala na załączenie oświetlenia tylko po zmierzchu. Połączenie sensora ruchu z czujnikiem zmierzchowym oraz zastosowanie źródeł LED to najbardziej efektywna energetycznie kombinacja. Kolekcję opraw oświetleniowych tworzą:

  • STEINEL L800 iHF Downlight - świecące w dół diody LED o mocy 10 W (440 lm) generują przyjemne, białe światło.
  • STEINEL L810 LED iHF Uplight/Downlight - oprawa kieruje strumień światła jednocześnie w górę i w dół, zapewnia ciekawy efekt świetlny. Oprawa ma moc 12,5 W i daje strumień światła na poziomie 612 lumenów.
  • STEINEL L820 LED iHF Up-/Downlight z numerem domu - reflektor typu up-/downlight o mocy 12,5 W (612 lm) zapewnia efektowne oświetlenie elewacji budynku. W zestawie znajduje się zestaw cyfr i liter samoprzylepnych.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej