Ochronne folie samoprzylepne

2009-10-22 14:23

Głównymi odbiorcami nowych folii ochronnych samoprzylepnych są firmy z sektora budowlanego i są nimi m. in. producenci blach dachowych.

Firma Marma wprowadza na rynek folie ochronne, służące do czasowego zabezpieczania powierzchni blach przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi, mogącymi powstać podczas obróbki, transportu, montażu, a także magazynowania wyrobów.
Folie samoprzylepne ochronne mogą być stosowane do zabezpieczania: profili i parapetów okiennych, laminatów dekoracyjnych, elementów meblowych i samochodowych, ale także artykułów gospodarstwa domowego, takich jak pralki czy lodówki. Znakomicie sprawdzają się w przypadku płyt z tworzyw sztucznych, stali, aluminium, a nawet szkła. Produkt może być stosowany w trakcie prac remontowo-budowlanych na takich powierzchniach, jak wykładzina podłogowa, schody, dywany i parkiet.

– Optymalną ochronę gwarantuje wykorzystanie w produkcji najwyższego gatunku folii ochronnych i staranny dobór kleju akrylowego, który nie pozostawia żadnych śladów i pozwala na całkowite usunięcie produktu z zabezpieczonej powierzchni – mówi Mirosław Gawle, dyrektor ds. handlowych w Marma.

Folia budowlana dostępna będzie jako powlekana taśma biało/czarna o podwyższonej odporności na działanie czynników atmosferycznych oraz w wersji stabilizowanej folii przeźroczystej (na zamówienie dostępna w innych kolorach).
W zakresie oferowanych produktów będzie można zamówić folie o różnej szerokości i grubości, a także różnych poziomach adhezji, z możliwością wyboru siły przyczepności, odpowiednio do indywidualnych wymagań i zakresów zastosowań.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej