Nowoczesne rozwiązanie w montażu dachówek

2009-03-06 15:44

Klamra boczna przesuwna Braas o symbolu 452 zwiększa odporność montowanych dachówek na działanie silnego wiatru. Zapewnia również szybki i łatwy montaż dachówek zakładkowych marek Braas i RuppCeramika.

Zaczep klamrowy służy przede wszystkim do mocowania tych dachówek, które są cięte i montowane przy grzbiecie, koszu dachowym i w innych miejscach, gdzie występują największe siły ssania wiatru. Stosownie klamer jest także niezbędne przy nachyleniu połaci dachu większej niż 60°. Co więcej przy montażu nie wymaga się przybijania dachówek, a bez konieczności wiercenia otworu w dachówkach przyspiesza się ich montoważ. Zaczep znajduje zastosowanie przy mocowaniu dachówek do łat, których wysokość powinna wynosić 4 cm.

Od lutego 2009 roku w ofercie firmy Monier znajduje się praktyczna, trwała i łatwa w montażu klamra o symbolu 452. Produkt składa się z zaczepu, czyli tzw. klipsa wykonanego ze stali nierdzewnej oraz ocynkowanego drutu. Są to materiały, które gwarantują niezawodność zwłaszcza w trudnych warunkach klimatycznych. Klamra doskonale sprawdza się w przpadku zastosowania jej z cementowymi dachówkami Braas i ceramicznymi RuppCeramika.

Nowoczesne rozwiązanie w montażu dachówek
Autor: Monier Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej