Blachodachówka z trzema przetłoczeniami

2014-07-09 16:58
pokrycie dachowe
Autor: Blachotrapez Orginalny kształt blachodachówki z trzema przetłoczeniami

Nowy produkt firmy Blachotrapez – blachodachówka Germania Simetric łączy w sobie trzy istotne właściwości: łatwość montażu, ciekawy kształt oraz dobrą jakość. Blacha dachowa przeznaczona jest na pokrycie dachowe zarówno obiektów nowo budowanych, jak i do renowacji.

Blachodachówka dostępna jest zarówno w modułach, jak i na konkretny wymiar. Modułowość blachy dachowej daje możliwość dokładnego obliczenia ilości materiału potrzebnego do pokrycia dachu, również poprzez możliwość krycia na cegiełkę. Podczas montażu blachodachówki nie pozostają więc żadne odpady. Ponadto kształt produktu ułatwia pracę dekarzy ze względu na możliwość zakładania blachodachówki z obu stron.

Kształt blachy na dach

Cechą charakterystyczną blachy dachowej są trzy przetłoczenia, nadające pokryciu dachu oryginalny kształt. Blachodachówka wyglądem przypomina dachówkę ceramiczną. Szerokie wytłoczenia blachy dachowej wpływają na lepsze odprowadzanie wody z dachu, a potrójna zakładka chroni przed działaniem wiatru i gwarantuje szczelność. Blachodachówka Germania Simetric dostępna jest w 22 kolorach.

Jakość blachodachówki

Blachodachówka ma podwyższoną odporność na ścieranie, zabrudzenia i korozję ze względu na wykorzystanie dobrej jakości niemieckiej stali. Pokrycia dachowe jest ponadto odporne na zarysowania dzięki naniesionej powłoce – Pladur ZM IceCrystal.

Dane techniczne blachodachówki:
Szerokość całkowita: 1215 mm
Szerokość krycia: 1120 mm
Grubość blachy: 0,5 mm
Wysokość profilu: 20 mm
Wysokość przetłoczenia: 25 mm/30 mm
Min. długość arkusza: 720 mm/moduł
Maks. długość arkusza: 5970 mm
Długość modułu: 350 mm

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej