Zaprawa murarska z trasem Terca Klinkier

2014-04-30 16:20
elewacja klinkierowa
Autor: Wienerberger

Wienerberger wprowadził ulepszoną wersję zaprawy murarskiej do murowania i spoinowania cegieł klinkierowych. Zaprawa murarska Terca Klinkier ma domieszkę trasu, dzięki której elewacje z klinkieru są odporne na wapienne wykwity. 

Wzbogacona o tras receptura zaprawy murarskiej zapewnia wiązanie wolnego wapna w zaprawie i ogranicza w ten sposób możliwość tworzenia się na elewacji z klinkieru wykwitów w postaci białych plam. Zaprawa murarska rozrabiana jest wyłącznie z wodą, przez co jej przygotowanie jest łatwiejsze - nie wymaga, tak jak w przypadku tradycyjnej zaprawy, precyzyjnego dobierania proporcji kilku składników. Prace murarskie przebiegają szybciej, ponieważ zaprawa murarska przeznaczona jest nie tylko do murowania cegieł klinkierowych, ale także spoinowania.
Terca Klinkier dostępna jest w 7 kolorach (jasnoszarym, szarym, ciemnoszarym, antracytowym, beżowym, brązowym i czarnym), dając możliwość dopasowania kolorystycznego zaprawy murarskiej do cegieł klinkierowych z serii Terca.
Termin przydatności zaprawy murarskiej - 12 miesięcy od daty produkcji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej