Zaprawa Murarska M10 ATLAS

2015-10-02 11:25
zaprawa M10 Atlas
Autor: Atlas Zaprawa murarska M10 ATLAS

Tradycyjna zaprawa Murarska M10 ATLAS przeznaczona jest do murowania na tradycyjne, grube spoiny. Umożliwia wznoszenie kondygnacji nadziemnych, ścian piwnic i fundamentów – w elementach zbrojonych i niezbrojnych, podlegających wymaganiom konstrukcyjnym. Zaprawa murarska M10 ATLAS zapewnia mocne i trwałe zespolenie metriałów budowlanych.

Główne właściwości zaprawy murarskiej M10 ATLAS to: dobra urabialność, plastyczność oraz przyczepność, a także wydłużony czas przydatności do pracy - ok. 4 godziny. Zaprawę murarską wyróżnia także szczególna wytrzymałość na ściskanie (≥ 10,0 N/mm²). Jednorodne rozprowadzenie składników w zaprawie (mieszanki najwyższej jakości spoiwa cementowego, wypełniaczy kwarcowych i dodatków uszlachetniających) w procesie produkcji, daje jednakowe właściwości robocze zaprawy i parametry techniczne spoin powstałych po związaniu. 

Zaprawa murarska M10 ATLAS przeznaczona jest do murowania cegieł, różnego typu materiałów ceramicznych, w tym pustaków, a także materiałów wapienno-piaskowych i betonowych.

Zakres stosowania poszerza możliwość użycia tzw. środków przeciwmrozowych, pozwalających na prowadzenie prac w obniżonych temperaturach, tj. poniżej +5˚C (należy stosować się ściśle do zaleceń producenta preparatu).
Produkt dostępny jest w workach pojemności 25 kg.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej