Zaprawa Murarska M10 ATLAS

2015-10-02 11:25
zaprawa M10 Atlas
Autor: Atlas Zaprawa murarska M10 ATLAS

Tradycyjna zaprawa Murarska M10 ATLAS przeznaczona jest do murowania na tradycyjne, grube spoiny. Umożliwia wznoszenie kondygnacji nadziemnych, ścian piwnic i fundamentów – w elementach zbrojonych i niezbrojnych, podlegających wymaganiom konstrukcyjnym. Zaprawa murarska M10 ATLAS zapewnia mocne i trwałe zespolenie metriałów budowlanych.

Główne właściwości zaprawy murarskiej M10 ATLAS to: dobra urabialność, plastyczność oraz przyczepność, a także wydłużony czas przydatności do pracy - ok. 4 godziny. Zaprawę murarską wyróżnia także szczególna wytrzymałość na ściskanie (≥ 10,0 N/mm²). Jednorodne rozprowadzenie składników w zaprawie (mieszanki najwyższej jakości spoiwa cementowego, wypełniaczy kwarcowych i dodatków uszlachetniających) w procesie produkcji, daje jednakowe właściwości robocze zaprawy i parametry techniczne spoin powstałych po związaniu. 

Zaprawa murarska M10 ATLAS przeznaczona jest do murowania cegieł, różnego typu materiałów ceramicznych, w tym pustaków, a także materiałów wapienno-piaskowych i betonowych.

Zakres stosowania poszerza możliwość użycia tzw. środków przeciwmrozowych, pozwalających na prowadzenie prac w obniżonych temperaturach, tj. poniżej +5˚C (należy stosować się ściśle do zaleceń producenta preparatu).
Produkt dostępny jest w workach pojemności 25 kg.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej