Wylewka samopoziomująca UZIN NC 112 Turbo

2017-02-21 14:59
wylewka UZIN NC 112 Turbo
Autor: UZIN Masa samopoziomująca UZIN NC 112 Turbo

UZIN NC 112 Turbo to uniwersalna masa wyrównująca, przeznaczona do stosowania z każdym rodzajem podłogi. Produkt wyróżnia czas schnięcia.

Uzin wprowadził nową generację wylewek samopoziomujących, wyprodukowanych w oparciu o technologię LevelPlus Effect S. Wśród tego asortymentu jest masa samopoziomująca UZIN NC 112 Turbo. W tej technologii przyspieszone są reakcje wiązania, a co za tym idzie schnięcia masy. W porównaniu ze zwykłymi masami anhydrytowymi, ta wysycha czterokrotnie szybciej, niezależnie od warunków w pomieszczeniu. Już po 1-2 godzinach można wchodzić na powierzchnię, a po ok. 6 godzinach montować wykładziny. Układanie podłogi drewnianej lub korkowej można rozpocząć już po 12 godzinach od jej wylania. 
Ponadto łatwo się ją aplikuje, daje gładkie, wytrzymałe podłoże, często niewymagające szlifowania. Ma niską zawartość chromianów (certyfikat GISCODE ZP 1) i bardzo niską emisyjność (EMICODE EC 1 R PLUS).

Zastosowanie wylewki samopoziomującej UZIN NC 112 Turbo

Masa polecana jest zarówno pod wykładziny dywanowe, elastyczne, podłogi winylowe (LVT). Można ją stosować także pod wszystkie rodzaje podłóg drewnianych, ceramikę oraz kamień naturalny. Nadaje się również na tzw. podłoża krytyczne (np. jastrychy mieszane czy asfaltowe). Jej zastosowanie jest ograniczone zakresem grubości warstwy do 10 mm.

Wylewka samopoziomująca przeznaczona jest do pomieszczeń mieszkalnych, ale również w obiektach handlowych, użyteczności publicznej czy przemysłowych, nawet tych narażonych na duże obciążenia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej