Webinar: "Innowacyjna technologia ochrony drewna. Prezentacja specjalistycznych narzędzi malarskich"

2021-05-24 12:54
Konserwacja tarasu
Autor: GettyImages

Kolejny webinar o profesjonalnych systemach malarskich. Podczas webinaru zobaczysz na żywo testy z różnych wymalowań. Webinar poprowadzili eksperci z wieloletnim doświadczeniem w doborze i aplikacji systemów malarskich i testowaniu narzędzi malarskich. Malujesz zawodowo? Koniecznie obejrzyj

Podczas webinaru, eksperci zaprezentowali innowacyjną technologię ochrony drewna Delta® Woodprotection. Podczas pokazu profesjonalnej aplikacji produktu pędzlami KANA® z wykorzystaniem taśmy MASQ® przeznaczonej do specjalistycznych prac malarskich można samodzielnie ocenić uzyskane efekty.

Technologia ochrony drewna
Agenda webinaru
  • Prezentacja produktów Delta® Woodprotection
  • Systemy powłok specjalnych z wykorzystaniem produktów Delta® Woodprotection
  • Malowanie pędzlami KANA®. Pokaz malowania z zastosowaniem produktów Delta® Woodprotection
  • Przykład zastosowania taśm specjalistycznych MASQ®

Webinar poprowadzili:

Tomasz Stefaniak - przedstawiciel techniczno-handlowy w firmie Dörken Coatings od roku 2010.

Paweł Morawski - wieloletnie doświadczenie w branży chemii budowlanej, kilkuletnie doświadczenie w produkcji i testowaniu narzędzi malarskich, obecnie key account manager do spraw RKMP, odpowiedzialny za testowanie narzędzi wraz z producentami farb.

Przemysław Bagrowski – przedstawiciel techniczno-handlowy głównego dystrybutora produktów firmy Dörken Coatings w Polsce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej