Uszczelniacze Tytan Professional Szybki Efekt

2015-05-14 14:05
akryl i silikon sanitarny tytan szybki efekt
Autor: brak danych

Marka Tytan Professional, wchodząca w skład Grupy Selena, opracowała nowy akryl oraz silikon sanitarny. Nowe uszczelniacze Tytan Professional Szybki Efekt, jak sama nazwa wskazuje, wyróżnia szybki czas wiązania. Co ważne, uszczelniacze dają idealnie gładką spoinę.

Tytan Professional Akryl Szybki Efekt

Tytan Professional Akryl Szybki Efekt to bezwonny i neutralny chemicznie uszczelniacz o dobrej przczepności do typowych powierzchni, takich jak: beton, tynk, cegła, drewno, płyty g-k. 10 minut - tyle wystarczy akrylowi do całkowitego związania. Po tak krótkim czasie spoiny wypełnione akrylem nadają się do malowania, co jest dużym ułatwieniem dla wykonawców i znacznie przyspiesza prace wykończeniowe.
Zastosowanie: Tytan Professional Akryl Szybki Efekt polecany jest do wypełniania rys, pęknięć i szczelin na ścianach i sufitach. Nadaje się także do uszczelniania ościeżnic drzwiowych, ram okiennych, parapetów, balustrad, a także fug między murem a listwami przypodłogowymi, schodami, sufitem i gniazdkami. Akryl daje na tyle elastyczną spoinę, że można go stosować również do wypełniania styków typu ściana-sufit.

Silikon Sanitarny Tytan Professional Szybki Efekt

Nowy silikon sanitarny daje powłokę odporną na wodę już po 2 godzinach od aplikacji. Silikon ma dobrą przyczepność do szkła, ceramiki, porcelany oraz drewna. Jest odporny na pleśń i grzyby, jak również na silne detergenty i promieniowanie UV. 
Zastosowanie: spoinowanie płytek ceramicznych, uszczelnianie połączeń, dylatacji i szczelin szczególnie narażonych na oddziaływanie wody, takich jak obrzeża wanien, kabin prysznicowych, umywalek, basenów itp. Silikon oferowany jest w kolorze białym oraz jako bezbarwny.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej