Uniwersalny preparat gruntujący

2008-11-26 14:43

Jest to uniwersalny środek służący do gruntowania podłoża pod farby, tapety, szpachlówki, zaprawy klejowe i wyrównawcze oraz posadzki cementowe wewnątrz i na zewnątrz budynków. Ultragrunt przygotowuje podłoże do dalszych prac remontowo-budowlanych, wyrównuje i redukuje chłonność.

Firma BOLIX wprowadziła do sprzedaży preparat gruntujący - Bolix Ultragrunt. 

Można go stosować na podłożach betonowych, z betonu komórkowego, tynkach cementowych, cementowo-wapiennych i gipsowych, a także z płyt gipsowo kartonowych oraz ogranicza pylistość.
Preparat wyrównuje przebieg procesu wiązania nakładanej warstwy z podłożem, dzięki czemu dobrze przylega ona do podłoża. Ultragrunt jest produktem gotowym do stosowania, przed użyciem wystarczy go tylko dokładnie wymieszać. Preparat ma postać bezbarwnej cieczy. Środek należy nakładać pędzlem, wałkiem lub przez natrysk. Jego wydajność, przy jednokrotnym gruntowaniu, wynosi od 0,10 do 0,20 kg/m2 w zależności od chłonności podłoża. W miejscach o zwiększonej chłonności należy nałożyć 2-3 warstwy preparatu.
Produkt dostępny jest w opakowaniach: 1, 5 i 10 kg.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej