Uniwersalny podkład podłogowy ATLAS SMS 30

2016-06-02 13:37
podkład samopoziomujący ATLAS SMS 30
Autor: Atlas Podkład podłogowy ATLAS SMS 30

ATLAS SMS 30 to szybkosprawny, samopoziomujący podkład podłogowy. Produkt sprawdza się zwłaszcza w pracach remontowych, tam gdzie wymagana jest wymiana podłogi i występują różnice jej poziomów w pomieszczeniach.

Właściwości podkładu podłogowego ATLAS SMS 30

Podkład podłogowy ATLAS SMS 30 dostępny jest w nowej recepturze, która poprawiła jego rozlewność. Niski skurcz liniowy przeciwdziała spękaniu i odspajaniu produktu od słabych podłoży.
Duży zakres grubości podkładu podłogowego (3-30 mm) umożliwia ewentualne wyrównanie posadzki w pomieszczeniach i daje gładką powierzchnię.

Produkt ma wydłużony czas gotowości do pracy do 40 minut. Powierzchnia podkładu wiąże, twardnieje i może być bezpiecznie użytkowana (można po niej chodzić) po upływie 4 godzin. Układanie wykończeniowej warstwy posadzki, takiej jak płytki ceramiczne, możliwe jest już po 24 godzinach, natomiast parkietu czy wykładziny po upływie 7 dni.

Wytrzymałość na ściskanie wynosi 30 MPa, wytrzymałość na zginanie 7 MPa.

Podkład podłogowy ATLAS SMS 30 może być wykorzystywany jako typowa masa wygładzająca pod wykładziny lub jako podkład samopoziomujący w pracach remontowych pod każdy rodzaj posadzki, również gdy podłoże ma miejscowe nierówności lub gdy wykonane jest z niewielkim spadkiem. Właściwości te pozwalają skutecznie układać każdy rodzaj posadzek.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej