Ultrament - izolacja pod deski tarasowe

2016-06-22 15:27
wykończenie tarasu drewnem
Autor: brak danych

Ultrament to izolacja pod deski tarasowe w postaci szybkoschnącej masy uszczelniającej. Masa uszczelniająca przeznaczona jest do stosowania pod deski drewniane oraz kompozytowe.

Ultrament tworzy na powierzchni tarasu szczelną izolację przeciwwodną i przeciwwilgociową. Masa uszczelniająca zabezpiecza także przed działaniem promieni UV, a także wysokimi i niskimi temperaturami.

Środek jest paroprzepuszczalny, szybkowiążący i elastyczny. Nie wymaga gruntowania, wykazując odporność na deszcz już po 2-3 godzinach od nałożenia. Montaż desek tarasowych możliwy jest po upływie 24 godzin od aplikacji. Masa uszczelniająca nie zawiera rozpuszczalników organicznych oraz bitumów.

Wydajność wynosi 1,65 kg/m² na jedną warstwę (oraz 0,5-1,2 kg/m² w przypadku wykorzystania jako masy do szpachlowania wypełniającego).

izolacja tarasu Ultrament
Autor: Ultrament Izolacja pod deski tarasowe Ultrament
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej