TYTAN Abizol W - szybkoschnąca emulsja gruntująca

2015-10-06 9:46
emulsja gruntująca Tytazn Abizol
Autor: Selena Szybkoschnący grunt do podłoży TYTAN Abizol W

Emulsja gruntująca TYTAN Abizol W silnie wiąże z podłożem i jest bezpieczna dla styropianu. Szybkoschnącą, asfaltową emulsję gruntujacą wprowadziła Selena.

Właściwości i zastosowanie gruntu TYTAN Abizol W

Wodna emulsja gruntująca TYTAN Abizol W zwiększa przyczepność podłoży mineralnych i bitumicznych. Grunt anionowo-lateksowy nie spływa z pionowej powierzchni i, co ważne, schnie w 15 minut.
Znajduje zastosowanie jako warstwa izolacji wodnej dachów, fundamentów - jako warstwa szczepna dla gruntowanej powierzchni i materiału powłokowego. Grunt przeznaczony jest na podłoża betonowe, tynki i wylewki cementowe, podłoża ceramiczne oraz stare pokrycia z pap asfaltowych, a także pod asfaltowe papy zgrzewalne, asfaltowe papy i membrany samoprzylepne oraz hydroizolacyjne masy i lepiki asfaltowe. Szybkoschnący grunt polecany jest również do wykonywania lekkich izolacji przeciwwilgociowych na betonowych elementach pionowych i poziomych.
Emulsję gruntującą można stosować zarówno na suche, jak i wilgotne podłoże.

Aplikacja emulsji gruntującej

Grunt Abizol W można nanosić pędzlem, wałkiem lub szczotką, a przy większej powierzchni metodą natryskową. Przed aplikacją preparat należy dokładnie wymieszać. Do zagruntowania powierzchni wystarczy jedna warstwa preparatu. Aby uzyskać warstwę hydriozolacyjną, należy rozprowadzić dwie warstwy emulsji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej