Tynk mineralno-silikonowy ATLAS TRE

2016-05-30 13:26
tynk Atlas Tre
Autor: Atlas Tynk mineralno-silikonowy ATLAS-TRE

ATLAS TRE to tynk elewacyjny mineralno-silikonowy przeznaczony do samodzielnego kolorowania. Tynk elewacyjny tworzy dekoracyjne i ochronne wykończenie systemu ocieplenia.

Tynk elewacyjny ATLAS TRE składa się z trzech komponentów: suchego proszku, rozcieńczalnika oraz pasty pigmentowej. Każdy ze składników tynku elewacyjnego ATLAS TRE został tak dobrany, że po wymieszaniu powstaje łatwa w aplikacji konsystenja. Faktura baranka, którego granulacja wynosi 2 mm, niweluje niedoskonałości podłoża.

Tynk przeznaczony jest do wykańczania elewacji w budynkach jedno- i wielorodzinnych. Tworzy lekką i wytrzymałą wyprawę tynkarską. Tynk ATLAS TRE charakteryzujący się wysokim pH (Myko Bariera), przez co polecany jest na elewacje budynków położonych w sąsiedztwie drzew i zbiorników wodnych, szczególnie narażonych na korozją biologiczną oraz rozwój glonów i grzybów.
 
Tynk elewacyjny ATLAS TRE jest łatwy w utrzymaniu czystości elewacji. Nie przyciąga brudu, kurzu czy zanieczyszczeń ze spalin, a zwarta i nisko nasiąkliwa struktura tynku zapobiega wnikaniu wilgoci. Powierzchnia pozostaje sucha i wolna od zanieczyszczeń. System koloryzowania sprawia, że w odróżnieniu od tynków mineralnych nie musi być dodatkowo malowany na wybrany kolor.

Właściwości tynku ATLAS TRE:

  • tynk mineralno–silikonowy do samodzielnego kolorowania - 30 kolorów do wyboru,
  • przygotowany specjalnie dla klientów DIY,
  • łatwy sposób pigmentowania na wybrany kolor przy użyciu saszetek,
  • paroprzepuszczalny, hydrofobowy
  • temperatura przygotowania masy oraz podłoża i otoczenia w trakcie pray: od +5°C do + 25°C,
  • czas dojrzewania: ok. 5 minut,
  • czas gotowości zaprawy do pracy: ok. 2 godziny:
  • czas otwarty pracy: ok. 20 minut
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej