Termoizolacyjna piana pistoletowa GUNFOAM 8008

2015-03-03 9:26
pianka montażowa uszczelniająca
Autor: brak danych Piana pistoletowa GUN FOAM 8008, pojemność opakowania 870 ml

Wydajna, niskoprężna piana poliuretanowa GUN FOAM 8008 to nowość Den Braven. Pianka poliureatowawa polecana jest do wszelkiego typu prac montażowych i uszczelniających, zwłaszcza do montażu okien i drzwi, ponieważ wyróżniają ją dobre właściwości termoizolacyjne.

Właściwości piany

Pianę montażową GUN FOAM 8008 charakteryzuje współczynnik przewodzenia ciepła na poziomie 0,027 W/(m*K). Dla lepszego zobrazowania właściwości termoizolacyjnych 14-milimetrowa warstwa piany pozwala uzyskać poziom izolacji odpowiadający zastosowaniu 18-milimetrowej warstwie wełny mineralnej i 56-milimetrowej drewna. Niskoprężna piana montażowa o gęstej formule równomiernie wypełnia szczeliny i szybko schnie.
Piana poliuretanowa GUN FOAM 8008 jest odporna na pleśń i grzyby. Nadaje się do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, w zakresie temperatur od -10ºC do +30ºC.

Zastosowanie

Piana montażowa polecana jest do różnego typu prac budowlanych i wykończeniowych. Pianą można wypełniać szczeliny i pęknięcia między elementami przegród budowlanych, a także ubytki w zewnętrznym dociepleniu. Nadaje się do montażu płyt i paneli dekoracyjnych, wypełniania połączeń ościeżnic okiennych i drzwiowych, bram garażowych, rolet. Polecana także do prac montażowych przy dachach i stropach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej