Szybkie i bezzapachowe lakierowanie drewna

2008-10-07 16:05
Szybkie i bezzapachowe lakierowanie drewna
Autor: B.M. Polska Szybkie i bezzapachowe lakierowanie drewna

Akrylowo-poliuretanowy lakier do stosowania wewnętrznego. Służy do zabezpieczania nowych, bądź wcześniej malowanych, bejcowanych lub lakierowanych powierzchni drewnianych.

Lakier Stays Clear może być używany jako warstwa ochronna na powierzchnie pokryte farbami akrylowymi lub alkidowymi. Jego powłoka jest trwała i odporna na ścieranie, działanie promieni UV oraz alkoholu. Odnowione powierzchnie mogą być czyszczone przy użyciu wody i detergentów bez obawy o uszkodzenie lub odbarwienie powłoki. Lakier nie zawiera związków ołowiu, chromu i rtęci. Jest bezzapachowy, co umożliwia malowanie podłogi w jednym pomieszczeniu, przy jednoczesnym korzystaniu z pomieszczeń sąsiadujących. Dzięki zastosowaniu szybkoschnącej formuły, np. lakierowana podłoga wysycha w ciągu jednego dnia.
Produkt dostępny jest w wykończeniu z połyskiem i półmatem w opakowaniach o pojemności 0,95 l oraz 3,78. Litr produktu wystarcza na polakierowanie ok. 12 m2 powierzchni.

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki Benjamin Moore jest firma B.M. Polska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej