Szybki remont. Akryl Soudal błyskawicznie naprawi tynki, wypełni szczeliny, rysy na ścianie i suficie

2012-10-08 15:27
Akryl błyskawiczny Soudal
Autor: Soudal

Zamiast gładzi akryl w kartuszu błyskawicznie naprawi ściany. Remont, maskowanie rys na ścianach i sufitach, wypełnianie szczelin przy parapecie, listwach podłogowych i panelach dekoracyjnych przy użyciu akrylu błyskawicznego firmy Soudal jest znacznie wygodniejsze i szybsze. 

Fugi, rysy na ścianie, szczeliny wypełnione akrylem błyskawicznym Soudal mogą być malowane już po 10 minutach – każdy remont, naprawę ściany czy sufitu,  można więc skrócić do minimum.

Szybki remont - naprawa tynku

Równe i gładkie ściany czy sufity to obecnie estetyczny standard. Jeśli nie zlikwiduje się pęknięć jakie się w nich znajdują, efekt malowania ścian i sufitu może nie spełnić oczekiwań. Nie musimy jednak sięgać od razu po gładź, by uporać się z tym problemem. Z pomocą przyjdzie akryl błyskawiczny firmy Soudal, który można malować już po 10 minutach od położenia.

To samo dotyczy starannego wykończenia ścian po pracach malarskich. Akryl idealnie nadaje się bowiem do maskowania szpar i pęknięć w betonie, murze oraz tynku, do spoinowania płyt kartonowo-gipsowych, wypełniania szczelin przy listwach, pa­rapetach i panelach dekoracyjnych na ścianach i sufitach, a także do spoinowania fug o ruchomości maksy­malnie do 15 %.

Jak kłaść akryl błyskawiczny?

Nowy uszczel­niacz akrylowy – akryl błyskawiczny Soudal –  jest nieza­stą­piony przy wielu we­wnętrz­nych pracach wykończeniowych dzięki znakomitej przy­czepności do podłoży porowatych: cegły, betonu, drewna, kamienia, płyt gipsowo-kartono­wych. Naprawa ściany czy sufitu nikomu nie sprawi przy tym trudności. Akryl nakłada się przy użyciu ręcznego pneumatycznego pistoletu do uszczelniaczy.

Akryl nakłada się na czyste i suche podłoże, pamiętając jedynie, by brzegi spoiny zabezpieczyć przed zabru­dzeniem taśmą maskującą, którą usuwa się natychmiast po wypełnieniu fugi, rysy czy szczeliny.  Dla uzyskania właściwego efektu końcowego, wypełnienie trzeba przed utworzeniem naskórka wygładzić roztworem mydła lub detergentu.

Ile kosztuje i jakie ma opakowanie?

Akryl błyskawiczny oferowany jest w kartuszach o pojemności 300 ml. Cena detaliczna kartusza to ok. 12 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej