Systemy natryskowe. Szkolenie z układania tynków dla wykonawców

2012-04-06 14:47
Nakładanie tynku metodą natryskową
Autor: LAKMA SAT Sp. z o. o. Nakładanie tynku metodą natryskową

Lakma SAT organizuje bezpłatne szkolenie z systemów natryskowych dla wykonawców. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję dowiedzieć się, jak prawidłowo wykorzystać natryskową metodę układania tynków, m.in. do prac związanych z termoizolacją budynków.

Firma Lakma SAT specjalizująca się w chemii budowlanej, zaprasza wykonawców na bezpłatne szkolenie obejmujące systemy natryskowe.

Przeczytaj również: Dni Betonu 2012. Konferencja nie tylko dla przemysłu

Co obejmuje szkolenie?

Szkolenie Lakma SAT będzie składało się z dwóch części, teoretycznej i praktycznej. Teoria obejmie omówienie technologiii oraz przedstawienie produktów z grupy LAKMA TERM, w tym tynków Porolit, które sa przeznaczone do systemów natryskowych. Warto zaznaczyć, że w zeszłym roku, system ociepleń LAKMA TERM otrzymał międzynarodowy certyfikat ETA świadczący o jego najwyższej jakości. Obecnie to jedyny taki certyfikat w Europie przyznany systemowi, który pozwala na aplikację wybranych tynków za pomocą agregatów tynkarskich. Druga część szkolenia przeznaczona jest na pokazy praktyczne, podczas których uczestnicy nauczą się jak prawidłowo należy obsługiwać zestaw tynkarski. dodatkowo wykonawcy, będa mieli okazję spróbować aplikacji tynku. Całość odbywa się pod okiem doświadczonego technologa, który na bieżąco koryguje błędy. W ramach warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak prawidłowo kłaść tynki metodą natryskową oraz jak wykorzystać nabyte umiejętności podczas prac prowadzonych z termoizolacji budynków.

Na szkolenie z systemów natryskowych Lakma można zapisywać się u Regionalnych Kierowników Sprzedaży lub u Doradców Techniczno-Handlowych w swoim regionie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej